Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tennel ha megtudnad hogy...

Mit tennel ha megtudnad hogy holnap lesz az eleted utolso napja?

Figyelt kérdés
2009. ápr. 25. 11:26
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmondanám a szeretteimnek, hogy mennyire szeretem Őket.
2009. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
51%
Nagyon rövid időt hagytál! Hát nemis tudom,sokat nem.Hirtelen azt sem tudom,hogy hová raktam a biztosítási kötvényem. Jézusom,egyáltalán egy ilyen gyorshalálra kap valamit a gyerekem? Úristen, a lakossági folyószámlámhoz sincs hozzáférése! Komolyra fordítva a szót, biztosan nincs olyan,hogy holnap meghalok! Ha ilyen a helyzet,akkor nemis tudok róla,mert kómában,vagy önkívületi állapotban vagyok,tehát nem kell kapkodnom,mert finqom sincs a körülöttem lévő dolgokról.Ha pár hónapot hagytál volna nekem intézkedni, értelmesebb dolgokról írhattam volna,de azért azt elérted, hogy előkeresem az életbiztosítási kötvényem, ne adj'Isten kellene,kéznél legyen.
2009. ápr. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Beszélnék egy fiúval h szeretem :/

Utána elmondanám a családomnak,rokonoknak,barátaimnak h h szeretem őket.

utána meg megőrülnék..simán elképzelem magamról,h nem várnám ki a maradék időt és (rettegnék minden percbe)előbb meghalnék..

2009. ápr. 25. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
98%

Bevallanám egy bizonyos pasinak, hogy őrülten bejön, aztán megcsókolnám, úgyis mindegy már alapon:)

aztán bocsánataot kérnék bizonyos dolgokért bizonyos emberektől, és a családommal lennék a hátralevő időben.

2009. ápr. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
98%
Hát ez jó, először elmennék és lopnák egy vadállat kocsit, azzal keresztül kasul száguldoznám az országot, utána elmennék pár emberhez akiket "kedvelek" és végeznék velük:D röviden ennyi, de tudnák fogalmazást is irni róla:D
2009. ápr. 25. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
91%
Elmondanám a családomnak, a barátaimnak, hogy mennyire szeretem őket, és bocsánatot kérnék minden őrültségért, amit tettem. Elmondanám a kiszemelt pasinak, hogy szeretem, vele töltenék egy kis időt. Majd bemennék egy boltba, minden finomságot megvennék, majd csak ennék...ennék...ennék, és sírnék.
2009. ápr. 25. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

FElhívnám azokakat kiket szeretek...S csapnák egy bulit..

S annak a fiúnak aki tetszik el mondanám neki..S a tudat elenére h meg halok .. probálnám jól érezni magam...

Majd leugranák egy házrol......!

L/14

2009. ápr. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Elmennék a barátomhoz, hogy elmondjam neki.. Valószínűleg velem akarna meghalni ő is, ezért az utolsó perceinket együtt töltenénk, aztán pont mielőtt meghalok leugranánk valahonnan.. Vagy valami hasonló...
2009. ápr. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha érezném, hogy valóban ennyi volt és így kell lennie, akkor elfogadnám. De valami biztos, hogy történne addig, itt arra gondolok, hogy belül. Kialakulna valami. Egyébként nem tudom mit tennék, életem utolsó napján, hisz rengeteg álmom van... egy nap alatt szinte képtelenség lenne megvalósítani őket.

Simán lehet, hogy ugyanúgy folytatnám az életemet, mint eddig :) Vagy meghalnék hamarabb.

2009. ápr. 25. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor először is elmennék a szeretteimhez és... a szokásos! szerelmet vallanék minden velem szemben jövő lánynak! aztán fognák m magam és tehernék egy hatalmas spanglit, és ország világ előtt beismerném, hogy már 2 éve füvezek és még senki sem vette észre rajtam ! Anyámék arcára akkor vagyon kíváncsi lennék XD Aztán Felpattannék vadi új frissen lopott motoromra, meg sem állnék, amíg a halál utol nem ér!
2009. ápr. 26. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!