Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélyem lenne egy...

Mennyi esélyem lenne egy bunyóban?

Figyelt kérdés
Én 15éves vagyok, 168cm és 56kg és olyan husis vagyok tehát izom is van rajtam de háj is nem kevés.Mennyi esélyem lenne megverni egy 14éves 173cm-s 61kg-s konditerembe járó, thai-boxos gyereket aki eddig minden ellenfelét nagyon keményen legyűrte még akkor is ha az illető 16éves volt
2011. szept. 23. 21:38
 1/9 anonim ***** válasza:
semennyi, ne is próbálkozz!
2011. szept. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Lehet igazad van, de vmit kéne csinálni mert azt hiszi hogy én vertem meg az öccsét közben meg nem. Nekem is vannak haverjaim akik kiállnának értem de félek az ő haverjaik még keményebbek. Ilyenkor nem azokra kell gondolni akik az utcán cigiznek egy sarokban meg a bmx-eikkel trükközgetnek hogy ők most "menők" hanem ezek tényleg nagyon kemények
2011. szept. 24. 10:13
 3/9 anonim ***** válasza:
Fújd le gáz sprayvel , üsd le amikor nem néz oda vagy intézd el bármi jó trükkel hogy ne is legyen esélye. :)
2011. szept. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
de utána ugymegver h összefosom magam
2011. okt. 8. 19:16
 5/9 anonim ***** válasza:
Dehogy ver, csak mindig légy résen , meg legyen nalad eleg spray.
2011. okt. 8. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Thai box nem nagy cucc,járj el sima boxra,wt-re vagy jiu jitsu-ra és simán szétvered
2011. nov. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
nem lenne esélyed akkor se ha az agyerek én lennék!
2014. jan. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Lehet igazad van, de vmit kéne csinálni mert azt hiszi hogy én vertem meg az öccsét közben meg nem."

Nem lenne érdemesebb esetleg beszélni vele? Ha tisztázni tudjátok a helyzetet, akkor nem kerül sor verekedésre...

2014. jan. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én azt teném hogy kerülöm!ne hogy elkapjon egyszer csak le nyugszik
2014. jan. 3. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!