Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ebbe a korba születtem?

Miért ebbe a korba születtem?

Figyelt kérdés

nagyon utálom ezt a világot, bármelyik másik korban szívesebben élnék, még a középkorban is mert ott igaz hogy járványok meg minden volt, de számított a becsület, vagy a 2.vhban, akkor meg lehetne halni a hazáért...de most mivan?

mindenki a pénzutánfut, az a menő aki minéltöbb csajjal vagy pasival volt együtt, a gazembereknek áll a világ. őszintén szólva a szgépekért se rajongok annyira, bár fiatal vagyok, végülis mit +adtak a világnak?


2011. okt. 1. 11:40
 1/5 anonim ***** válasza:
67%

na persze. azt hiszed más nem? régen is ez volt, nem gondolod? ilyen a társadalom, megszoksz vagy megszöksz. esetleg változtatsz.

gyűlöli az emberek nagy része a világot. akár az általad leírt "rossz" emberek, akár a másik oldal..

ajánlom hozd ki magadból a maximumot ebben az elcseszett világban!

Miért ide? nem jó kérdés. csak.

http://www.youtube.com/watch?v=MslodsI3aLs

2011. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A középkorban számított a becsület? Nyilván azért voltak trónviszályok, tömeges népirtások, kivégzések, eretneküldözés.

Meghalni a hazáért? A Don-kanyarban, a német érdekek szolgálatában, Trianonra rádobni még egy lapáttal.

Most mi van? Agyadra ment a jólét. Azon kívül semmi, aminél bármely más korszak különb lenne.

2011. okt. 1. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hülyék mindig is voltak...
2011. okt. 1. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
tetszik az a kifejezés h agyadra ment a jólét... van benne valami
2011. okt. 1. 12:50
 5/5 anonim ***** válasza:
Én inkább szívesebben élnék a tizenkilencedik század közepén Kanadában, elmentem volna tanítókisasszonynak, és lenne állásom.
2011. okt. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!