Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki tud nagyon ijesztő...

Valaki tud nagyon ijesztő történeteket? (nem kell hogy valóság alapja legyen)

Figyelt kérdés
2011. okt. 9. 08:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
16%
Horror, hol nem volt volt egyszer egy rémszarvas. Ez addig fetrengett, míg kibeleződött.
2011. okt. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hosszabb kellene de azért köszi!
2011. okt. 9. 12:40
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Két diáklány lakik egy lakásban. Egy este az egyik lány elmegy, mert randija van. Eszébe jut, hogy a táskáját benn felejtette a szobában. Csendben belopózik, a villanyt se kapcsolja fel, mert a barátnője már alszik és nem akarja felébreszteni.

Minden remekül sikerül, másnap reggel megy haza, látja hogy ott a rendőrség. Bemegy a szobába, és a barátnőjét holtan találja az ágyon, szétkaszabolva, testrészei össze-vissza hevernek, a falra pedig vérrel ez van fölírva: FOGADJUNK ÖRÜLSZ HOGY NEM KAPCSOLTÁL VILLANYT!

2011. okt. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Egy ember éjszakára megszállt egy fogadóban. A fogadónak rossz híre volt ugyan, de mivel fáradt is volt, és a szabadban éjszakázni még veszélyesebb lett volna.

Gondosan magára zárta a szobája ajtaját, és remélte, hogy nem lesz semmi gond reggelig.

Az éjszaka közben felriadt. Az ajtó felől valami nem evilági, hátborzongató morgás és karmolás hangja volt hallható.

Nem tehetett mást, mint, hogy reggelig virrasztott, és remélte, hogy a szörnyeteg nem képes bejutni a szobába.

Aztán mégis elnyomhatta az álom, mert arra riadt fel, hogy a hajnal első sugarai már bevilágítják a szobát.

Ekkor döbbenten vette észre a hatalmas karmolásokat az ajtó belsején, melyek előző este még nem voltak ott.

2011. okt. 9. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)!!
2011. okt. 9. 14:22
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Elnézést, hogy beleszólok, de az utolsó történetnél nekem hiányérzetem maradt, nincs valami befejezés, mert ennek így aztán tényleg semmi értelme, de még csak valamiféle erőltetett fordulat sincs benne, mint a megelőző történetben?
2011. okt. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem én találtam ki a sztorit, bár emlékezetből írtam le, de semmi lényegeset nem hagytam ki. De igazából azt nem értem, hogy mit nem értesz.
2011. okt. 12. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Én értem
2011. okt. 12. 16:30
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Vágom, hogy a szörny végül belül volt nem is kívül, de ennek az egész történetnek igazából túl sok értelme nincs hiszen nem hátborzongató, illetve azt hiszem nagyon hiányzik belőle egy tetőpont, vagy egy fordulat nem?
2011. okt. 12. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Jaj nem nagy ügy. Igen ebben igazad van de nem baj!
2011. okt. 12. 17:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!