Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Stréber vagy eminens? Esetleg...

Stréber vagy eminens? Esetleg kettő az egyben lennék?

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni magamban, hogy melyik lennék!? Mindent megtanulok amit a tanár szeretne, sőt még pluszt is.. már évek óta osztályelső vagyok.. megjegyzem gimnáziumban is :)

szünetekben sokat beszélek a tanárokkal, két iskolába is járok, barátaim nincsenek, ellenségeim annál inkább:/... de nem is baj, hogy vannak ők tettek engem erőssé és ő miattuk lett az egyetlen barátom a tanulás..mindent megteszek a jobb jegyért.. akár másokon is átgázolok, viszont ezért mindent megtanulok sőőőt.. még többet is.. akkor mindkettő lennék az egyben?:)


2011. okt. 9. 21:48
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyenektől mentsen meg az Isten.
2011. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves és milyen nemű vagy?


Elég rossz érzés, ha nincsenek barátaid, nincs, akire számíthatsz, az viszont jó, ha jól tanulsz. Hogy jársz két iskolába?

2011. okt. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Belügyi rendészeti szakon ez az a gimnázium ahova, mindennap bejárok, a másik pedig egy levelezős gimi, ahova csak vizsganapokra kell menni, lehet a kettő felesleges együtt, napi 1-2 órát netezek, mert folyton előjön bennem egy inger, hogy tanulni akarok:( bármennyire is hihetetlen...úgy érzem, ha mással nem ezzel kell bizonyítanom.. egyébként 11-es vagyok levelezősön meg az utolsó évemet csinálom:)
2011. okt. 9. 22:03
 4/9 anonim ***** válasza:
Ezzel nincs gond, ha vagy most népszerű... Ha a magyar diákok többségét nézzük ott nincs is motiváció, ha téged ez motivál ám legyen, de nehogy depis legyél emiatt... Én azt mondom a most megszerzett tudást később jól lehet majd kamatoztatni...
2011. okt. 9. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tudtam, hogy érdemes lesz ideírni egy kicsit:) csak néhány biztató sorra vágytam :) Egyébként mikor jövök egy kicsit netezni, híres emberek idézeteit olvasgatom és bármilyen nevetséges.. ezek adnak nekem erőt, hogy holnap úgy tudjak felkelni, hogy a legtöbbet tudjam kihozni magamból:)

köszönöm a hasznos válaszokat, egy kevés bóknak is tudok örülni:) .....és jól esik, hogy ide mindent leírhattam:)

2011. okt. 9. 22:08
 6/9 anonim ***** válasza:
48%
ehhez csak ennyit fűznék: egy könyvet nemlehet megdugni...
2011. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megírnád, milyen nemű vagy?


Tök jó dolog, hogy ilyen szorgalmas vagy, örülj is neki, sokra viheted, de nem hiányzik, hogy valakivel legyen vlamilyen kapcsolatod? Esetleg barátod/barátnőd?

2011. okt. 9. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A mondataidból azért látszik, hogy van egy kis igényed az emberi kapcsolatokra, akármennyire is próbálod elnyomni magadban! Az elfojtás mindig más területen fog felbukkanni, a te esetedben jó, mert a tanulás az, ha már nem kell annyit tanulnod, akkor nyugodtan nyithatsz majd a nagyvilágnak... Lehet, hogy egészen az egyetemig várnod kell, de megéri! Meg az egyetemi csajok is keresik az értelmes pasikat... Ha rám hallgatsz az elfojtásból adsz egy kis energiát a sportnak is, és akkor még jobb lehetsz...
2011. okt. 10. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

17/F:)

köszi a véleményeket:) a kérdésekre válaszolva, igazából nem hiányzik senki..elég időm volt rá, hogy tudjam élvezni a magány pillanatait is:/..sőt eléggé zavar, ha valaki hirtelen csak szeretne az életembe férkőzni..biztos sokan azt hiszitek, hogy valami kis alacsony szemüveges kockafejű srác vagyok, pedig nem..sokak szerint jóképű vagyok (190 cm magas), régebben amikor még volt 1-2 barátom, úgy vélték elvesztegetem a kamasz korom, és majd később 30 évesen fog eszembe jutni, hogy mást is akartam csinálni.. lehet, hogy igazuk van, nem tudom, tény, hogy érdekes gyermekkorom volt:)) de ha nem így történik, lehet nem jutottam el volna ide:/..amúgy a 15:48-as írónak..annyit, hogy szerintem teljesen igazad van:) Próbáltam már másokkal kialakítani kapcsolatokat.. ők mindig hívtak valahová...valaki még arra is rávett volna, hogy lógjak el az iskolából( de nem sikerült neki:))), sétákat, meg mindenféle programokat ajánlott, én csak annyit tudtam, mondani, hogy sietek haza tanulni, holnap felelek fizikából, töriből meg nyelvtanból, azóta se nagyon beszélünk.......röviden, nekem egy barátnő csak akadály lenne:)

2011. okt. 11. 21:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!