Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A környékben hol van jó jós...

A környékben hol van jó jós (nő)? (Szigethalom, Szigetszentmiklós, Dunaharaszti Taksony, Dunavarsány? )

Figyelt kérdés
Sziasztok!Épp ma este jósolt nekem egy néni és eléggé igazakat mondott nevem és születési időm alapján de csak egy kisebb képet tudott kitenni mivel nem voltam ott,sajnos!Szeretném ha segítenétek abban,hogy van e a felsorolt környéken jó jós aki tud és árban mennyiért mondja el a dolgokat?!!nagyon S.O.S. lenne!
2009. ápr. 30. 00:51
 1/1 anonim ***** válasza:

Én Délegyen ismerek egy jósnőt, de csak ismerősöknek jósol, és nagyon vigyáz, hogy ne terjedjen el a híre, így nagyon kevesen tudjuk, nem szabad elmondani sajnos...

Én Dunavarsányban lakom, itt elvileg nincs, és arról se hallottam, hogy a környéken lenne valahol. De itt van Pest nem messze simán felugorhatsz.. Szerintem.

2009. ápr. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!