Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 'Baj', ha így nem megyek...

'Baj', ha így nem megyek iskolába?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy nem vagyok túl jól, fáj a torkom, köhögök és alig van hangom, de nem ez a lényeg, voltam orvosnál, és nem állapított meg különösebb bajt, a torkom sem volt csúnya, meg semmi... De mégis kiírt a hétre, mondván, hogy pihenjek, hátha kipihenem. Nekem kicsit bűntudatom van, hogy így itthonmaradjak, hogy "semmi bajom"... Szerinted? Nem vagyok lógós, kb. egy éve voltam utoljára orvosnál, akkor se nagyon mentem ha beteg voltam, szerinted menjek most vagy ne? Köszi a válaszokat.
2011. okt. 18. 17:09
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
Örülj hogy nem kell suliba menned!! Inkább akkor tanuld meg az elhanyagolt leckéket, tv-zz, olvass, kapcsolódj ki! Nem értem az ilyen embereket!o.O :DD
2011. okt. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
52%
ha jól vagy menj be persze és kész..nem kell lógni meg utána pótolni sem...
2011. okt. 18. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
95%

OVOSI IGAZOLÁSOD VAN EGÉSZ HÉTRE!!!!!!!!!!!!!!!!

EMBER!!!ÉSZNÉL VAGY? KÉPES LENNÉL BEMENNI ÍGY A SULIBA??? NEHOGYMÁR!!!!! MARADJ OTTHON ÉS PIHENJ!!!

Ha meg valaki megkérde a suliból, hogy mi bajod, mond azt, hogy torokgyulladás!

2011. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
örülj, hogy otthon maradhatsz, ne legyen e miatt lelkiismed! :))
2011. okt. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Általába nálam is mindi ez van. Csinálhatod azt is,hogy otthon maradsz 2 napot uténa bemész:) az ofő mondta,hogyha jobban vagyunk ne lógjuk el az egész hetet,mert nehéz lesz pótolni
2011. okt. 18. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha valami fontos tantárgy van hátra pl.: matek vagy fizika miből újat vesztek akkor nem ajánlom, hogy kihagyd. Ha nincs ilyesmi akkor messziről kerüld az iskolát!!! :D
2011. okt. 18. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Örülök, hogy egyetértetek velem. :)) Egy témazárót írunk a héten, arra természetesen bemegyek. :) És jobb is, mert így csütörtökön meg tudom tanulni jobban (pénteken írjuk). És fizikára is terveztem, hogy bemegyek, ha lesz hangom, mert jelengleg nem nagyon van. :S Úgyis könnyűt vettünk most, és a tanár szeret hang nélküli emberkéket szívatni, szóval van esélyem felelni.. :D Köszi a támogatást :DD Akkor nem lesz lelkiismeretfurdalásom. :)
2011. okt. 18. 18:28
 8/8 anonim ***** válasza:
én mennék suliba, mivel tudom magamról, hogy úgysem pótolom be :D
2011. okt. 18. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!