Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem nyert...

Szerintetek miért nem nyert még soha táncos/tánccsapat a csillag születikben?

Figyelt kérdés
2011. okt. 23. 11:43
 1/1 anonim ***** válasza:
az én véleményem szerint azért nyernek mindíg énekesek, énekesnők, és nem táncosok, vagy tánccsapatok, mert az utóbbi kettőből nehezebben lehet sztárokat csinálni. egyszer véletlenül láttam egy selejtezőt az egyik ilyen műsorba, egy 50 év körüli bűvész mutatott be egy pár ezeréves trükköt(mondjuk azt se nagyon értettem mit keresett ott), és mikor megmondták neki hogy nincs esélye bekerülni a műsorba, káromkodva hagyta el a helyszínt, meg olyat is mondott hogy mindíg csak az énekesek jutnak tovább. száz szónak is egy a vége, az énekesekből többet lehet profitálni. arra kérem az 50 év körüli bűvészeket hogy ne pontozzanak le ezek után.
2011. okt. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!