Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az tényleg igaz, hha vkinek a...

Az tényleg igaz, hha vkinek a bal fülében van a fülbevaló, akkor meleg? V ez egyáltalán nem számít. és ha igen, akkor lehet olyan, h nem azért van a balban, hanem csak úgy? :D

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
96%
Ha jól tudom fordítva van.
2011. okt. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak mert én így hallottam. attól függetlenül vannak olyanok, akiknek mind2 fülében van, persze nem feltétlenül meleg..csak van egy ilyen ismim, és neki asszem a balban van és elég erősen gyanítom h ő az.
2011. okt. 25. 16:26
 3/7 anonim ***** válasza:
38%

Azt mondják, hogy igen, h akinek a balban van, az ezt jelzi. De tudod, ez oylan dolog, hogy egyrészt gondolj a rocksztárokra, akik direkt megbotránkoztatnak, vagy azokra az emberekre, akik ezt nem tudják, és csak poénból vesznek egy fülbevalót. Én sem értek hozzá, de pl a Jóbarátokban Ross egyszer azért lövet fülbevalót, h Monának tetsszen, és Chandler szívatja is (George Michael számát idézi). Ezt csak azért mondtam, mert biztos sok olyan srác van, aki hasonlóan menő akar lenni, mert milyen vagány, hogy van egy fülbevalója, aztán nem tudja, mit jelent. Sőt, az is lehet, hogy ez változik, h ma már csak divat, régen más volt. Hogy híres példákat hozzak fül: Jon Bon Jovinak is volt a '90-es években, ha jól tudom, a jobb fülében (mert én sem tudom, melyik fül is az pontosan, ami jelentéssel bír, de úgy tudom, h a bal), mindegy, szóval pl. neki is volt, de ha valaki, akkor ő totál hetero, 4 gyereke van, régóta családos ember, stb. Ellenpélda (most csupa ilyen zenei példákat hozok föl, ha nem baj): a '90-es, 2000-res évek fordulóján híres Savage Garden énekese, Darren Hayes pl a banda fennállásának vége felé a bal fülében hordott fülbevalót, és ő valóban meleg, és még inkább megerősíti a dolgot, h eleinte nős volt, és eleinte nem is hordott ilyet, szóval csak mikor már maga is rájött. Ugyanakkor a társa, Daniel Jones gitáros is egy-egy klipben viselt ugyanolyan gyűrűt a bal fülében, és ő - néhány gonosz pletykával ellentétben - nem meleg (szintén feleség, gyerek, stb), lehet, hogy szolidaritásból, d elehet, hogy csak poénból hordta.


Nem tudom, mire mész a válaszommal, de talán segít. Hozzáteszem: nem értek hozzá, ráadásul lány vagyok. Azt, hogy a barátod meleg-e, csak tőle tudod megtudni.

2011. nov. 5. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
96%

Attól még, hogy valakinek felesége és gyerekei vannak simán lehet biszexuális vagy akár homoszexuális.

Utóbbi esetben legtöbbször csak azért alapít családot az illető, mert a homoszexuálisokat sokan lenézik, így pedig elterelődik róluk a gyanú.


Sztárok is sokszor megteszik.

Konkrétan személyes ismerősöm is van ilyen.

Csak néhányszor feküdt le a feleségével, hogy gyerekük legyen, egyébként férfiakkal él szexuális életet.

2014. júl. 14. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
3%
Van ilyen, de nem Jon Bon Joviból nézem ki. :)
2014. júl. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Hogy állapítod meg valaki szexualitását egy fülhallgatóból? Taníts mester!
2020. jún. 10. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
100%
Épp pont fordítva,általában,legalábbis régebben a bal fülbe lőttek fiúknak,nekem is volt,rocker voltam,jobb fül szóba se jött. Bal fülbe volt minden hetero haveromnak is,a jobb fülbe nem tudom,a melegeknek van e ,mert nincs e téren jártasságom,de balba a csajokat kedvelőknek volt,és van is
2021. jún. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!