Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötleteket szeretnék az esküvőv...

Ötleteket szeretnék az esküvővel kapcsolatban. Ti hogy díszítenétek stb?

Figyelt kérdés
2011. nov. 12. 10:48
 1/4 anonim ***** válasza:
google-->esküvői dekoráció
2011. nov. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azokat nézegettem...de valami konkrétra gondoltam
2011. nov. 12. 10:58
 3/4 anonim válasza:

Attól is függ, hogy mikor és hol.

Nekem tegnap volt az esküvőm, nem volt nagy felhajtás, de szép volt. Fehér abrosz, arany futóval, fehér székszoknya, arany masnival. Ezt biztosította a hotel, ahol tartottuk, s ez nagyon jól ment is a teremhez, nem variáltunk. Az asztalokra egy-egy mikulásvirág került (400 ft/db, összesen 10-et vettünk), amit a vendégek hazavihettek a végén. Volt télikert is, tánctérnek kinevezve, oda fényfüzér került. Senki nem panaszkodott.

2011. nov. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Hát tényleg sok mindentől függ. Hogy milyen pár vagytok, mi illik ahhoz, hol lesz megtartva, mekkora a tér, mennyi díszítés.

Mert például egy klasszikus épületben nem érdemes csiri-csáré színekkel kidíszíteni, de egy modern helységbe se tegyetek antik dolgokat.

Én úgy gondolom hogy találj ki egy színkombinációt és azon belül már könnyebb megtervezni mi, milyen legyen.

Pl: halvány rózsaszín-fehér, vagy barackvirág-narancs, fehér-világos kék. Ne valami sötét, erőteljeset, inkább lágyat, javaslom a meleg színeket.

Szerintem választhatsz valami szimbolikus dolgot is. Például egy virágot, és olyan lesz az asztalokon, meg máshol is díszként lenne. Most mondom egyszerűen hungarocelből, ha van pár ügyes ismerősöd, csinálhatnak liliom, nagy alakú dolgokat amiket a falra raktok. Így hangulatos lesz.

Vagy ha valami vicceset szeretnétek....Mondjuk focikedvelő pár vagytok, akkor focis díszek, vagy focicsapat színeiben.

Ezek csak tippek, ötletek amiket te tovább fejleszthetsz. Remélem a segítségedre voltam.

2011. nov. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!