Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mitől törik meg a fülesekben...

Mitől törik meg a fülesekben (fülhallgatókban) a kábel?

Figyelt kérdés
Mindig megtörik a fülhallgatóimban a kábel.Általában 1-2 hónapot bírnak.Most vettem egy drágább agybadugós fülest.Nagyon jól szól meg minden.Nem szeretném hogy a kábele megtörjön és csak a fél füles szóljon.Hogyan erősíthetném meg a kábelt?
2011. nov. 12. 17:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Megerősíteni? hurkapálcikát ragasztasz rá. A kábel könnyen megtörik ha a fülest a zsebedben tartod. Csak megtörik és kész.
2011. nov. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerinted a hurkapálca az hajlik?Úgy gondoltam hogy a kábelt tartósabbá tenni.Hogy ne törjön meg.
2011. nov. 12. 18:07
 3/4 dukai regina válasza:
a hurkapálcika tényleg jó ötlet elég ha arra a helyre ragasztasz ahol el szokott neked törni én is azt csináltam mert nekem még egy hétig sem tart ki sosem pedig vigyázok rá ezért veszek csak sima gagyit mert hamar tönkre megy és azért is mert sokat gyártanak és nem minőségit és a zsebben és más ilyen helyeket hamar tönkre mennem és így sokat vesznek belőle mert ez az érdekük próbáld meg a hurkapálcásat vagy erősítsd meg úgy hogy több rétegű ragasztóval áttekered
2011. nov. 14. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
B@.DMEG UTOLSÓ, HOGY NEM TUDSZ NORMÁLISAN ÍRNI...KIB@.ZOTT VESSZŐT NEM ISMERSZ? NEM LEHET ÍGY ELOLVASNI A SZÖVEGET, AMIT ÍRSZ...
2015. márc. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!