Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen tapasztalatotok van a...

SEXKÉRDÉS kérdése:

Milyen tapasztalatotok van a Herballal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
Arra lennék kíváncsi, hogy milyen utóhatásai voltak, és miylen érzés elszívni, mik a tapasztalatok....
2011. nov. 16. 15:59
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Van 1 G herbalom xxx de kicsit félek elszívni, mert sok rosszat halottam a cuccról, ezért kérdeznék elötte!
2011. nov. 16. 15:59
 2/55 anonim válasza:
olyan minta nem herbal lenne.utána talán kicsit tompább vagy.ha nem szívtál olyat ami nem herbal,akkor olyan érzésed lesz hogy teljesen ellazulsz,jó kedved lesz,a szád viszont kiszárad,akkor is száraz marad ha iszol ( de ez nem vészes :D ), lassabban mozogsz,a szemeid összehúzódnak.rosszul nem leszel tőle,persze nem az egészet kell megcsinálni.ha ki akarsz tisztulni hamarabb akkor készíts magad mellé csokit,jó sokat,és vizet az segít ha tré érzésed lenne,de ez szinte kizárt.
2011. nov. 19. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 A kérdező kommentje:

Szívtam 4 slukkot, és totál kiütöttem magam, szó szerint halálfélelmem volt! :D szörnyű álmény volt! :S

de viszont mikor kevesebbet szívtam, csak 1-2 slukkot, akkor elég jó! :D

2011. nov. 20. 15:02
 4/55 anonim ***** válasza:
61%
Szar vegyszeres.. Dobd ki a kukába.. De most komolyan.. Rosszul lehetsz tőle, hányhatsz, nem kaphatsz levegőt, semmi jó nincs benne. Azt éri meg csinálni amitől jól érzed magad, amitől nem azt miért ?? Herbált a kukába.. hagyd a francba. Szar az egész.
2011. nov. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 A kérdező kommentje:
Mostmár elszívom ha már megvan... Csak az a baj, hogy fűt nem tudok szerezni, mert tuti átvernek, vagy rossz minőségűt adnak + illegális ! :S
2011. nov. 20. 15:31
 6/55 Boykaa válasza:
0%

"Szar vegyszeres.. Dobd ki a kukába.. De most komolyan.. Rosszul lehetsz tőle, hányhatsz, nem kaphatsz levegőt, semmi jó nincs benne. Azt éri meg csinálni amitől jól érzed magad, amitől nem azt miért ?? Herbált a kukába.. hagyd a francba. Szar az egész"


ez baromság...


mikor én csináltam ezek voltak:bevoltam lazulva,piros volt a szemem,nagyobb volt a félelem érzetem,kivoltam száradva,könyebben lettem ideges,pár dolgot beképzeltem,ráéreztem a zenékre de naon stb...de én greenpeace-ba toltam

2011. nov. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim válasza:

"Csak az a baj, hogy fűt nem tudok szerezni, mert tuti átvernek, vagy rossz minőségűt adnak + illegális ! :S"


Január óta a herbal is illegális.

2011. nov. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 A kérdező kommentje:

Nem, mert füstölőként árulják még midnig... egyébként ez legalább minőségi ! Alapvetően nekem bejön a cucc, csak egyszerűen tartok attól, hogy jw018 dolgok vannak benne...

Cannabisról legalább tudni, hogy mit okoz stb...

Egyébként kiváncsi lennék, hogy még mi volt azzal aki komoylabban herbalozott! Főelg a negatív dolgokra lennék kíváncsi!

2011. nov. 22. 19:06
 9/55 anonim ***** válasza:
100%
én próbáltam...iszonyat rossz,a thcnál ezerszer sz.rabb..pánikrohamom volt de annyira erős h azóta sose nyúltam még fűhöz sem,de még így is fél évbe telt h feldolgotam a traumát
2011. nov. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 A kérdező kommentje:

Pánikrohamod? :O Kifejtenéd bővebben?

Egyébként én is pánikba estem nagyon, mert lekapcsoltam a villanyt, és nem voltam képes visszakapcsolni, aztán elkezdtem pánikolni ! :S

2011. dec. 1. 05:55
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!