Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 14 éves fiú vagyok. Egyszer...

14 éves fiú vagyok. Egyszer kipróbáltam a cigit az már több min 1 éve volt. Azóta már cigizek ( több mint 1 éve ). Abba akarom már hagyni de nem tudom min csináljak? Naponta 10 szálat szívok nagyából!

Figyelt kérdés
2011. nov. 19. 19:00
 1/9 anonim ***** válasza:
90%
Ne cigizz!
2011. nov. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 mus musculus ***** válasza:

Először is hadd gratuláljak. Tudom, hogy a szemrehányás nem sokat segít, de erre már nem tudok mást mondani.

Szüleid tudják amúgy? (Oké, tudom hogy általában nem szokták, de hallottam már ellenpéldáról is.) Ha igen, ők segíthetnek a leszokásban. A lényeg, hogy ne egyből akard letenni, mert akkor tuti nem fog összejönni. Ha erőset szívsz, kezdetnek áttérhetnél egy gyengébbre, utána a szálak számát kell csökkenteni fokozatosan. Egyik nap mondjuk elpippantasz kilencet, aztán nyolcat, tartod egy darabig, aztán már csak hét, stb. Sok sikert, ha nem kamu a kérdés!

2011. nov. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Aszüleim tudják!

Próbálnak segiteni, de nem megy, volt amikor egy nap 7 szítam alig bírtam ki aznap , másnap 14 szálat szívtam el úgy birtam csak ki. Amugy amikor cigizek elég erőseket szívok bele.

2011. nov. 19. 19:30
 4/9 anonim ***** válasza:
ismerős szitu én 14évesen szoktam rá anno a cigire. leszokás ügyben azt tudom tanácsolni hogy legyen valami cél ami miatt le akarsz szokni nekem volt hogy sikerült is ( jó aztán visszaszoktam de az hosszú sztori) az egyik az volt hogy fociztam és nem bírtam végigjátszani egy meccset mert nem bírta a tüdőm, a másik meg hogy megbeszéltem egy csajjal hogy csak akkor kaphatom meg ha leszokok. szóval voltak dolgok amik rövidtávon is inspiráltak arra hogy ne cigizzek. az egész fejben dől el eleinte csak csökkentettem a napi mennyiséget aztán azt mondtam hogy itt és most vége nem gyújtok rá
2011. nov. 19. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 zeronibble ***** válasza:
2011. nov. 20. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát ez sz@r ügy... Én is kb 13 évesen próbáltam ki,letüdőztem,egy napig szenvedtem tőle... Rosszullét,hányinger,köhögés,levertség stb. Emiatt pedig megutáltam örökre. Nikotin tapasz vagy ilyenek? :)
2011. nov. 20. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Én is letüdőzöm, de nincs tőle semmi bajm!!!
2011. nov. 20. 16:23
 8/9 A kérdező kommentje:
Már megszoktam több mint egy éve cigizek!!!
2011. nov. 20. 16:48
 9/9 anonim ***** válasza:
(:
2022. szept. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!