Kezdőoldal » Egyéb kérdések » GYIK » Egyetértenétek azzal, hogy...

Egyetértenétek azzal, hogy naponta csak egy kérdést lehessen kiírni?

Figyelt kérdés
Túl sok a kérdés, és kevés a válasz. Ha van is válasz szakszerűtlen, vagy spontán. Kezdi elveszíteni a jellegét a honlap.
2009. máj. 12. 00:41
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
én nem.
2009. máj. 12. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Én nem értek egyet ebben, mert attól nem lesz több válasz, hogy kevesebb a kérdés. Inkább bosszantó lenne, ha annyira le lenne korlátozva a kérdések száma. Ahogy mondtad, kevés a szakszerű válasz. Aki ért hozzá, úgyis válaszol, ha meg nem akkor jobb is, hogy nem. Nem hiszem, hogy a válaszok ettől a korlátozástól pontosabbak, szakszerűbbek lehetnének.
2009. máj. 12. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
nem
2009. máj. 12. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon beteg ötlet! A színvonal biztosan nem javulna tőle, inkább jócskán elnéptelenedne az oldal. Már így is ritkán lehet kérdezni, sűríteni kellene.

(Nem is tudom, hogy mire jó az 1 órás kényszerpihi. Attól az 1 órától még senki nem fog válaszolgatni, ha nem akar.)

2009. máj. 12. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy nagy hülyeség lennembennem is rengeteg kérdés van,és ha csak egy nap egyet lehetne kérdezni,mindig el felejteném a következő kérdésemet!

Meg ha vmi sürgős és épp kérdeztem,visszatudok térni rá!!

Ez az jó az egész honlapon!

2009. máj. 12. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet vele,mert van olyan hogy eszembe jut egy sűrgős kérdés,amire majdnem azonnal kell a válasz és tök jó,hogy tudom itt meglehet kérdezni.Az nem lenne túl jó ha csak másnap tehetném fel,mert esetleg lehet addigra már nem lenne szükség rá.Gondolom ezzel sokan vannak így és ennek lenne a következménye,hogy az oldal elnéptelenedne.
2009. máj. 12. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem lenne megoldás az egy kérdés/nap. De én is észrevettem, hogy jelentősen romlott az oldal színvonala. Kezdenek eltűnni, kifogyni a tényleg hasznos kérdések és az idegesítő már-már gyerekes kérdések elszaporodása.
2009. máj. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
87%
Nem lenne ennyi fölösleges kérdés,ha a feltevés előtt a kedves kérdező megnézné a keresőbe,hogy előtte feltették-e az ő kérdését.De: annak ellenére,hogy hasonló vagy azonos már található, felteszi, aki meg a másikra válaszolt,erre nem fog. Egyébként úgy jó a honlap,ahogy van.
2009. máj. 12. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%
én nem
2009. máj. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
100%
En sem eretk egyett! Igy jo ahogy van! :))
2009. máj. 12. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!