Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire megbízható a rehabili...

Mennyire megbízható a rehabilitációs munkahelyközvetitő az állás keresésben?

Figyelt kérdés

2 éves munkaviszonyom elérésekor kitöltöttem a Rehabilitációs honlapjukon az interneten lévő adatokat. E-mailen keresztül voltam kénytelen érdeklődni azon elfogadásra került-e a kitöltött adatlapom vagy sem, egyetlen egy válasz E-mailt nem kaptam 8 napon túl amíg meg nem kérdeztem E-mailen keresztül. És a választ kaptam adatrögzítésre került és tájékoztatnak E-mailen engem találnak a képességemnek megfelelő állást.


Attól félek hogy nem sikerül a 3 éves munkaviszonyom elérésekor ott hagynom az 1. munkahelyemet és lecserélni új munkahelyre ahol heti 20 óra helyett heti 30 órát dolgozhatnék. És jövő ősszel lesz 3 éves a munkaviszonyom és addigra párhónappal 29 éves leszek. Heti 40 órás műszakú állást nem merek vállalni mivel még soha életemben nem dolgoztam minimum 1 hónapon keresztül heti 30 órában. És nem szeretnék ha elküldenének 1 éven belül a leendő új munkahelyemen ahol heti 40 órában kéne dolgoznom. A jelenlegi menhelyemen legkésőbb 4 éves munkaviszonyom elérésekor nem szeretnék oda járni dolgozni. Ennek oka számomra hogy közel 2 éves munkaviszonyom elérése előtti hónapoktól kezdve több hónapja alig kapok munkát, annyian végzik ugyanazt a munkát mint amennyi munkamennyiség rendelkezésre áll. Más részt nem szeretnék a 2 féle járulékaim mellé nagyon kevés munkabért kapni 30.000 Ft körüli Nettó munkabért. Harmadik okom otthoni környezetemben amint elértem a munkaviszonyomnál az 1 évet és a 2 évet hozzátartozóim elköltöztek tőlem, így részben ismerős albérlőimmel vagyok kénytelen megosztani a házat fogalmam sincsen esetleg a beköltözésük után 1-2 évvel nem akarnak elköltözni tőlem. Viszont az utcára nem szeretnék kerülni pár hónap múlva az albérlőim elköltözése után.


2011. nov. 29. 15:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Csak adatbázist gyűjtögetnek, legtöbb kamu.

Jó esetben örülhetsz ha minimálbérért munkát ajánlanak.

2011. dec. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!