Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Te mint tapasztalt autó...

Egerecske kérdése:

Te mint tapasztalt autó vezető, hogyan éled meg azokat a pillanatokat mikor egy tanuló előtted hibázik?

Figyelt kérdés

Türelmes vagy, hisz mindenki volt egyszer kezdő?

Vagy idegeskedsz ,és mondod magadba menjél már te, hát nem látod nincs előtted senki?


2011. nov. 30. 11:02
 1/2 anonim ***** válasza:
Türelmes vagyok, viszont az egy kicsit idegesít, hogy az oktató megengedi azt ,hogy ahol 50-el lehet menni, a tanuló 30-al kullog. Anno, amikor én tanultam, nekem nem tűrte az oktatóm, hogy totojázzak, ott ahol lehetett nyomni. Azt gondolom, hogy így baromi könnyű letenni az órákat, hogy a tanuló a kedve szerint megy, közben feltartja az egész várost.
2011. nov. 30. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Antimod ***** válasza:

Szépen visszafogom magam, és legfeljebb sóhajtok egyet, ha nagyon béna.

Persze úgy, hogy én nem voltam olyan szerencsétlen, különben nem volna ildomos. :) Más kérdés, hogy nekem meg biztos más dolgok megtanulása megy nehezebben.

2011. nov. 30. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!