Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Johnny Knoxville meleg, vagy sem?

Johnny Knoxville meleg, vagy sem?

Figyelt kérdés
Szeretném megkérdezni, és szeretném ha válaszolnátok is. Johnny Knoxville meleg, vagy sem? Én igazából nem nézem annak, viszont nem egyszer jelent meg rózsaszínben, vagy például már volt 1-2szer, hogy azt hallottam. Azért remélem, hogy nem. De ha mégis így van, szóljatok. A lényeg, hogy ha az, ha nem, akkor is válaszoljatok.
2011. nov. 30. 21:54
 1/5 anonim ***** válasza:
71%
Ha tudnád hány férfi jár rózsaszínben aki nem meleg. És hány ismert embert b*ziznak le, holott nem azok. Mindezt összevetve... csőb*zi :D
2011. dec. 1. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
felesége van és gyereke..
2011. dec. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendben van! Amúgy pedig szerintem ettől is csak sokkal viccesebb. Jah, és kösz hogy válaszoltatok.
2011. dec. 21. 19:34
 4/5 A kérdező kommentje:
Mind a ketten kaptatok egy hasznos válasz gombot.
2011. dec. 21. 19:35
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
hogy lenne már meleg? -.-
2011. dec. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!