Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek hány olyan csökken...

Szerintetek hány olyan csökkent inteligenciával rendelkező személyiség él, aki/akik nem fogják fel, hogy csak értelmes válaszokat kérek a kérdésemhez/kérdésekhez? Értelmes és komoly válaszokat várok.

Figyelt kérdés
2011. dec. 7. 23:49
 1/10 Stella90 ***** válasza:
72%
inteLLigencia két L... magadban is vedd észre a hibát...)
2011. dec. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de nekem is az a tapasztalatom, hogy állandóan elkezdenek eszmefuttatni róla, hogy nekik tetszik-e ami a kérdésben elhangzott. Az hiszem elég sokan lehetnek. Ha a válaszadókat nézzük, akkor kb a fele. De ezt kérdésenként változik. Vannak hot kategóriák, ahol akár 90%. Például a politika meg az ezotéria.
2011. dec. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a politikai oldalon mindenkinek van egy elképzelése a pártokról, ott sok esetben inkább az agresszív hozzáállás a felháborító. Attól ha valaki nem ért veled mondjuk egyet még nem jelenti azt hogy csökkent intelligenciájú. Igazából nem lehet innen tudni hogy ki az akinek valóban alacsony a szintje, vagy csak szórakozásból ír marhaságokat. Szerintem nem kell velük foglalkozni. Az egymás anyázása, a trágárkodás az ami nem lenne szabad hogy megjelenjen a beszélgetésekben, mert ez így anonim formában talán még bunkóbb hozzáállás mint az életben szemtől szemben, ott ugyanis már egyáltalán nem biztos hogy az illető ilyen bátor lenne. Ezek az emberek olyanok lehetnek mint régen voltak a bajnoki meccseken, akik kiordították magukból a dühöt mert a feleségük mellett otthon még szót sem kaptak.
2011. dec. 8. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát ennél a kérdésnél speciel 4-ből 1. Stella: engem kezd idegesíteni, hogy mindig azzal a qva helyesírással zavarod a kérdezőket. Nehogy már azon az 1 L betűn akadj fenn...
2011. dec. 8. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van akik szórakozni és másokat szórakoztatni járnak ide. Tőlük ne várj értelmes válaszokat. El kell fogadni, hogy ilyen is van. Ilyen ez az oldal. Nevess rajtuk vagy velük együtt.
2011. dec. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
A helyesírási hibákért elnézést...
2011. dec. 8. 19:19
 7/10 A kérdező kommentje:
Nem annak szántam a kérdéseket akik nem értenek velem egyet, de attól, hogy eltérőek a vélemények még lehetne értelmes válaszokat írni. Nem csak ehhez a kérdéshez kapcsolódóan.
2011. dec. 8. 19:21
 8/10 A kérdező kommentje:
Azért köszönöm az infókat és azt, hogy megpróbáltatok normálisan válaszolni...
2011. dec. 8. 19:35
 9/10 anonim válasza:
bocsi, de amíg a kérdés tele van nyelvtani hibákkal addig ne várd el hogy normális választ kapj
2013. ápr. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Utólag is megjegyezném, hogy a mondatot nagy kezdőbetűvel írjuk és a mondat végén írásjel van!
2013. aug. 23. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!