Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Éreztetek már hasonlóképpen a...

Éreztetek már hasonlóképpen a barátaitokkal kapcsolatban? Én reagálom túl szerintetek? Nagyon el vagyok keseredve. Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Úgy nőttem fel, hogy volt 3 éves korom óta egy nagyon nagyon jó barátnőm. Ez a barátság egészen eddig az évig tartott, hosszú, hogy miért lett vége (részben azrért, mert komoly kapcsolata lett...). Úgy szerettem, mint egy nővért. Időközben a gimiben kialakult egy hatos lányfogat, imádtuk egymást, mindenki irigyelt minket, hogy mekkora barátság, és elvoltunk egymás között.

Lassacskán ez megszűnt...tudom, ez az élet rendje, de már nem tudunk annyi időt szánni egymásra. Vagyis érdekes, mert egyedül nekem nincs pasim és lehet ezért látom tragikusabban, hogy keveset mozdulunk ki. Vannak más barátaim, inkább haverjaim, akikkel mehetnek, de az nem olyan...Maradtunk négyen a hatból, egyikőjük Pestre költözött, másik fősulin megismerkedett egy sráccal, akivel utazgatnak egymáshoz, mert mondhatni távkapcsolat, és a harmadiknak itt van barátja és nagyon sok időt töltenek együtt.

Tudom, hogy szeretnek és számíthatok rájuk, de érzem, hogy ha a kapcsolataik bekomolyodnak, én egyedül maradok...alakítok ki más barátságokat is, a régi sulikból is maradt, a munkahelyemen is vannak, de mgis annyira egyedül érzem magam. A lány, aki senkinek nem fontos :(

A legnagyobb félelmem, hogy minden barátom építi az életét, elköltözik én pedig akarva akaratlanul a négy fal közé szorulok és nem tudok pörögni, ismerkedni...unom egy kicsit az egészet...én még élnék, a barátaim lenyugszanak, én meg vénkisasszony leszek.


Szerintetek jogos, vagy ezen minden ember átesik? Van okom félni a magánytól?


22/L


2011. dec. 16. 19:31
 1/7 A kérdező kommentje:
természetesen ez nem azt jelenti, hogy azt szeretném, hogy egyedül maradjanak! Csak félek a saját jövőmtől...
2011. dec. 16. 19:33
 2/7 anonim ***** válasza:
Hasonló helyzetben vagyok most én is, eddig nagyjából a baráti társaságom egyben volt, de most úgy néz ki, hogy mindenki elmegy az ország különböző pontjaira tanulni, eddig is úgy volt, hogy hétvégente vagy kéthetente találkoztunk, de már ritkábban fogunk biztos, vannak barátaim is, feltalálom magam. Ahogy mondtad ez az élet rendje, változik minden, nem kell agyalni azon, hogy magányos leszel csak úgy kell alakítani mindent, hogy jó legyen(eddig nekem bejött). Nem egyszerű a helyzet, de szerintem nincs ok a magányra, csak azért időben fogjál egy jó, rendes pasit magadnak.
2011. dec. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Így megy ez.. Képzeld mennyire nem lesz időtök egymásra ha már az lesz hogy gyerekek, férj, háztartás.


Ha találsz magadnak párt, rögtön kevésbé fog ez foglalkoztatni.

2011. dec. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ez az, hogy találnék én párt, de abban sincs szerencsém. Valószínűleg akkor minden problémám megoldódna...mindegy.
2011. dec. 18. 20:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Minden problémád nem oldódnak meg, csak más fényben látnád őket.

Pl. amióta nincs barátnőm én is késztetést érzek minden pénteken-szombaton menni valahova. Aztán ha elkezdek beszélgetni egy lánnyal valahol, akkor hamar rájövök hogy akikkel ilyenkor találkozni szoktam, azok irányába egy-két hétnél tovább nem tudnám fenntartani az érdeklődésemet. Úgyhogy nem erőltetem nagyon a dolgot.

2011. dec. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Persze, de ha belegondolsz, máshol hol ismerkedsz? Mondjuk ha te nagyvárosban élsz, az megint más. Ha minden barátom komoly kapcsolatban él, idővel egyik se megy sehova, én meg majd DVD-zhetek anyukámmal 40éves koromig :D imádom anyut, nem az a baj, csak hát...:) érted.
2011. dec. 19. 20:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Hasonlót éltem át én is.. Új élethelyzetekbe kerülsz majd.. Új embereket ismersz meg akik lehetnek új jófej barátok.. A régiek pedig szintén megmaradnak ne keseredj el :)
2018. márc. 19. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!