Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az internetes...

Mit gondoltok az internetes barátságokról? (lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok , én egy 14 éves lány vagyok. Régen nem hittem a fiú-lány barátságban, és most se nagyon, de kb 2 éve megismertem egy fiút a neten. Elősször nem volt semmi komoly csak egy jó haver akivel 1-szer találkoztam. Asztán picivel később jöttem rá hogy menyire szeretem, és hogy menyi mindent megtett/megtesz értem, Testvéremként szeretem, pedig az egész barátságunk alatt 3-szor találkoztunk aszthiszem. Minden nap beszélünk, és valahogy erről az emberről azt érzem hogy soha nem lenne képes megbántani, átvágni, bántani akármivel is... Valahogy aszt érzem hogy még soha egy barátom sem szeretett így mint ő.. Soha nem tudnák ártani neki.. Mindíg ott volt amikor szükségem volt valakire hogy életben tartson.. Eddig mindíg amikor egy fiúval túl szoros barátságba keveredtem, ami amúgy ez előtt csak kétszer dordult elő, mindíg beleszerettem a fiúba. De nála aszt érzem hogy sosem tudnám másképp szeretni, tényleg aszt érzem, úgy szeretem mindha a testvérem lenne.. ő az egyetlen ember a barátaim közül akitöl rettegek hogy elvesztem egyszer.. pedig már megtanultam hogy semmi sem tart örökké, szóval egyszer befog ez is következni, bár ő mindíg aszt mondja hogy sosem hagy el, mert a huga vagyok... de... hát egyszer vége lesz ennek is tudom.. Márcsak azért is mert ő 19 éves.. Én még csak ey kislány vagyok elvileg.. bár az igaz hogy nem úgy gondolkodom mind egy normális 14 éves tini lány.. Mit mongyak az élet adott kemény leckéket.. Szóval csak kiváncsi volnék hogy Ti mit gondoltok az ilyen internetes barátságokról??? 14/L
2011. dec. 31. 02:41
 1/3 anonim válasza:
Lehet egyszer írni is megtanít majd.:)
2011. dec. 31. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 zkriszti3 ***** válasza:
Jó lenne elhinni, hogy ez működik. Én egyszerűen csak beszélgető partnert keresek de nem találok olyant ami egy hétnél tovább tartana.Elmúltam már 41 éves , nincsenek nagy elvárásaim ,csak annyi ha szeretne valaki levelezni ezen a módon tiszteljen meg azzal, hogy válaszol. Legyen szerencséd azzal a fiúval.
2011. dec. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szerintem simán működhet, csak rossz, hogy nem tudtok bármikor találkozni, szóval ha bajod van, nem tudsz átmenni hozzá kisírni magad, ahogy te sem tudsz mindig mellette lenni. A net az mindig is net marad.

Viszont nekem van egy barátnőm, anno egy blogos oldalon kezdtünk el levelezni, több mint 5 éve már, hogy beszélünk majdnem mindennap és annak ellenére, hogy majdnem 300 km van köztünk, szinte minden tanszünetbe, vagy amikor van időnk, szabadság, stb. megyünk egymáshoz, ilyenkor 1-2 hetet együtt töltünk, elmegyünk bulizni, nagyokat beszélgetünk és ezerszer jobb, mint neten. :) Simán működhet a dolog, de olyan közel sosem fog kerülni hozzád, mintha akkor kerülne, ha tudnátok többet és sűrűn találkozni.

Én is nagyon szeretem a barátnőmet és tudom, hogy számíthatok rá bármikor, de azért a 300 km az 300 km marad. :)

19L

2011. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!