Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok az állandó...

Mit gondoltok az állandó fogszabályzós lányokról? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Februárba, vagy márciusban állandó fogszabályzót kapok (alsó-felsőt). Nagyon félek , hogy mit fognak szólni az osztálytársaim , mert az igazat megvallva elég hülye osztályba járok. A barátnőim szerint nagyon cukin fogok kinézni , de én akkor is félek. Még egy bónusz, hogy eddig is az s betűt egy kicsit sz-el mondtam most meg még fogszabályzó is.... Fiúk! Ti mit gondoltok a fogszabályzós lányokról? Lányok válaszának is nagyon örülök. Ja és még valami.... A fogszabályzó nem zavar a csókolózásban sem engem sem esetleg azt a fiút akivel csókolózom? A válaszokat előre is köszi. :D

13/L


2011. dec. 31. 16:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Nyugalom, úgy is nagyon szép leszel! Amúgy életed végéig rajtad lesz?
2011. dec. 31. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Amúgy több barátnőm is fogszabályzós volt, a végén már az volt fura, hogy nem volt rajta. És utánna gyönyörű fogsoraik voltak.
2011. dec. 31. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem, nem lesz rajtam életem végéig. Még nemtudom, hogy mennyid ideig kell hordjam.
2012. jan. 1. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:
Na akkor nyugi, hamar lejár, és mire felnősz, szép fogsorod lesz :)
2012. jan. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hülyeség ezen aggódnod, higgy nekem. Nekem is volt, de már nagyon rég, vagy 16-17 éve (akkor még nagyon ritka dolog volt Magyarországon) akkor kaptam miatta az ívet a sok nagyokostól, de ma már nincs ebben semmi különös. Aki emiatt kiröhög, egy begyepesedett barom. Gyönyörű fogaid lesznek, ez a lényeg. Amúgy most 26 vagyok, de hamarosan újra felrakatom, mint lesz rá pénzem, mert sajnos előrejött az egyik fogam, mert nem hordtam megfelelően az utána kapott éjszakait sajnos gyerekkoromban.
2012. jan. 1. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha megnézel amerikai filmeket meg fotókat (amatőr képeket közösségi portálokról), akkor láthatod, hogy elég sokan hordanak fogszabályzót.

A csókólózós dolog nekem is eszembe jutott, bár pedig nekem nem volt ilyen esetem, de az én véleményem az, hogy inkább egy fogszabályzó, mint egy büdös, nikotinszagú száj. De ha ez utóbbi sem zavar egy csomó embert, akkor az előbbi sem hiszem, hogy annyira zavaró lenne.

2012. jan. 12. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!