Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az mi már, hogy folyamatosan...

Az mi már, hogy folyamatosan köszönik a válaszaimat, hasznosak, és folyamatosan csökken a százalékom?

Figyelt kérdés
Tegnap még "Ez a válaszoló 68%-ban ad helyes válaszokat." és ott volt alatta a "Köszi, sikerült megcsinálnom, félisten vagy!!!" komment, és másnap már csak 64%-ban adok hasznosat? Mindig köszönik a válaszaimat, mert hasznosat írok, ha hülyeség jut eszembe azt nem írom ki, maximum van néhány helyesírási hibám. Vannak ilyen fogyatékos troll felhasználók, akik hobbiból minden kérdésre piros kezet nyomnak, vagy mi?
2012. jan. 4. 19:13
 1/5 szemerey ***** válasza:
Most ez mit számít neked?
2012. jan. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 szemerey ***** válasza:
Ha ez vigasztal, enyém folyamatosan csökkenő tendenciát mutat, ahogy elnézem most,hogy ráirányítottad a figyelmem.
2012. jan. 4. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azért zavar, mert ha leszek 40 %-on akkor te szivesen elolvasnád a válaszaimat? Egy olyan nyomorék, mint én, hogy csak 40%-ra képes, biztos hülyeségeket ír, el se olvasom. Ezért, mert összes haveromnak ez a véleménye róla, nekik persze valamiért mindig 80% felett van.
2012. jan. 4. 20:17
 4/5 szemerey ***** válasza:

Én elolvaslak, mindenkit elolvasok. Olyan ez, mint a jegyek a suliban.. Mikor milyen napja volt tanárnak, aszerint adott jegyet. Nálunk még középsuliban is előfordult, attól feljebb meg még gyakrabban. Na itt pedig mikor milyen napja van annak, aki rád nyom, vagy hogy hívják ezt..

Semmilyen következtetést nem lehet belőle levonni.

2012. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Tojok rá, kinek hány százaléka van.

Az csak egyet jelent, hogy mennyire kommersz az illető, hogy csak olyat mer írni, ami a többségnek tetszik.

No én meg nem. Azt írom, ami a véleményem, és sokszor lenulláznak.

Meg vannak mániákus értékelők, akik a 100%-ra automatikusan zöldet nyomnak, a 0%-ra pedig pirosat, hogy emelkedjen a pontszámuk, hogy benne legyenek a topban.

Én már büszke vagyok az én 69 százalékomra.

2012. jan. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!