Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi történik akkor ha az utcán...

Mi történik akkor ha az utcán megpróbálnak kirabolni esetleg megverni?

Figyelt kérdés
mi van olyankor ha mondjuk vki az utcán váratlanul odajön,egy ismeretlen személy. erőszakos és megpróbál bántalmazni pl behúzni vmi elhagyott parkolóba mert elakarja venni mindenem, olyankor ha nem tudok szabadulni a kezéből akk megüthetem, és ha verekedés lesz és megverem önvédelemből, és kihívom utána a rendőrséget, engem megbüntetnek?
2012. jan. 5. 15:02
 1/5 anonim ***** válasza:
Először elfutsz, ha nem megy, ordítasz és kiszabadítod magad és elfutsz. Ha nem sikerül, lecsapod és hívod a zsarukat.
2012. jan. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha elvisz egy bűnöző a másodlagos tetthelyre akkor általában meg fog erőszakolni és ölni.

Az előző szabályozás szerint az önvédelemnek arányban kell lennie a fenyegetéssel. Most passz mivel alkotmányos jog lett az önvédelem.

2012. jan. 5. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
hát megerőszakolni csak nem fog mivel pasi vagyok :)
2012. jan. 6. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Én nem lennék ebben teljesen biztos a mai korban.
2012. jan. 7. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ha rádtámad megvered és hivod a zsarukat akkor nem.
2014. máj. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!