Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A testtömegindexem 17,4.16...

Nicefly kérdése:

A testtömegindexem 17,4.16 éves vagyok 160cm 45-44 kilogram között szoktam leni Még egy kicsit fogyni akarok 1kg-nak is örülökésha tudnám tartani a 43kg-t Nincs időm mozogni keveset próbálok enni két nap alat letudok fogyni 43 kg-ra?

Figyelt kérdés
Nincs időm mozogni keveset próbálok enni néha eldugom a kaját ha unatkozok akor hirtelen eszek utána bűntudatom lesz próbálok megint keveset enni Gondolkoztam már a hánytatáson is de nem tudom milyen és h hogy kéne csinálniAnorexiás vagyok? Hogy tudnám elérni h 43 kiló legyek és meg is tartsam?
2012. jan. 6. 23:12
 1/3 anonim ***** válasza:

HÜLYEVAGY.


16 évesen 160cm-es magassággal a testtömeg indexednek nem lenne szabad 18 alatt lennie. 45-50kg között kellene lenned! nem 43!!! ha ezt akarod meg is tudom jósolni a jövődet.


Így kezdődik:

[link]



és így végződik:

[link]

2012. jan. 7. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Pontosan igazi van az előttem írónak én 13 vok és 43 kg és én hízni akarok mert nem érzem magamat csinosnak
2012. jan. 7. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Te csak legyél hálás az alkatodért. Én is pont így voltam, ahogy te... Aztán 21 éves koromra csak elmúlt a testképzavarom.

Most pedig szépen tartok egy 46 kilós tömeget a 161 centimhez.

Tegnap hallottam beszélgetni két lányt a villamosmegállóban, akik kb. 165 centisek voltak és normális testalkatuk volt (nem kövér, nem sovány): "Középiskolában nagyon gebe voltam...54 kiló, zörögtek a csontjaim...mostanában már tartom a 62-őt....Ja, én is így voltam...a maximum 67 kiló volt, de leadtam."


Akkor rájöttem, hogy jobb ha hálás vagyok az alkatomért (egyébként körte), mert a rekordom 51 kiló volt, de akkor tényleg egyfolytában ettem és nagyon sok édességet.

17 évesen a testképzavarom fénypontjában voltam 43,5 kiló, meg 21 évesen a depresszióm fénypontjában... (bár tavaly nyáron volt, sokat bicikliztem, napoztam és a gyógyszerem is gyorsította az anyagcserém...akkor napi kétszer nagyWC...de lehet ez utóbbi a stressz miatt is). Azt hiszem, ez mindent elárul, hogy egészséges-e a 43 kiló.


Most 46 kiló...sokat nasizok is, imádok enni, szinte alig sportolok (bár a sok tanulás sok kalóriát éget, mert fizikusnak tanulok), sok banán meg mandarin (hmm..imádom), kb. kétnaponta nagywc...

És még így is tartom a 46 kilómat!!!


Szerintem jobb, ha hálát adsz a természetnek az adottságaidért, mert más lányok a te magasságoddal, erősebb csontozattal 55 kilók...és nem is a kiló számít, hanem a forma és a közérzeted.

Én jól érzem magam, és ezek az adataim:

- az álmaim megvalósításával foglalkozok

- sokat olvasok személyiségfejlesztő könyveket

- van egy szerelmem, akivel együtt vagyok 10 hónapja

- mellméretem 78-80 cm

- mell alatt a bordám körbe: 66 cm

- derekam: 58-60 cm

- csípőcsontnál: 78 cm

- fenék: 88-90 cm


Régen 46 kilótól már kiborultam volna, hogy milyen kövér vagyok, most meg rájöttem, hogy a lehető legjobb alkatom van. Mi kell még? Karcsúság van, nőiesség van (tehát van mit fogni..nem zörgök), mentális szépség egyre jobb. Szerintem ezek neked is megvannak. És jobb, ha nem szórakozol az éhezéssel, mert a termékenységedet kockáztatod vele. A női szervezet nem hülye, nem termékeny, ha nincs elég táplálék és zsírpárna egy magzat táplálására. A természet nem tesz ki egy magzatot ilyen veszélynek, hogy egy gyenge szervezet vigyázzon rá.


Az a dicsőség, ha úgy nézel ki jól, hogy közben jól is érzed magad. Szédelegve meg a hányás által mart és görcsölő torokkal meg nem igazán lehet. Én már csak tudom.


Üdv.

2012. dec. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!