Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kaphat aki viperával támad?

Mit kaphat aki viperával támad?

Figyelt kérdés
Ma két emberrel konfliktusba kerültem az egyiknél vipera volt. a lábamra kaptam pár ütést de nem komolyak érdemes ezért feljelenteni? Vagy csak fenyegessem meg? Úgy tudom ezért pénzbírság jár.
2012. jan. 10. 15:14
 1/9 dirtboy ***** válasza:

ha nem 8napon túl gyógyuló akkor ne erőltesd a feljelentést,mert nem fog történni semmi.

egyébként jogos lenne a feljelentés mert viperát nem lehet utcán hordani,civilek nem kapnak rá engedélyt,csak otthon tartható.

2012. jan. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Értem. Elég kellemetlen eset mert nálam egy évvel fiatalabb mindkettő és már régóta kötözködnek most telt be a pohár de 2 vs1-be meg egy vipera ellen nem tudok mit tenni és sajnos mindennap találkozok velük. Én is most olvasom hogy milyen kemény fegyver a vipera ha akkor nem állok le akkor a fejem is megsérült volna.
2012. jan. 10. 15:23
 3/9 dirtboy ***** válasza:
hány éves vagy,elárulod?
2012. jan. 10. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
16.
2012. jan. 10. 15:35
 5/9 dirtboy ***** válasza:

csak azt tudom ajánlani hogy ne ingereld őket,azt kéne elérni hogy békésen meg legyetek egymás mellet.

már mint nem azt mondom hogy barátkozz velük hanem hogy ne törjön ki verekedés ha elmentek egymás mellett.

ha mégsem megy akkor szólj egy meg bízható felnőttnek aki majd beszél a fejükkel.

2012. jan. 10. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Amúgy a gyereknek csak a szája nagy testileg sokkal erősebb vagyok nála ezért is használt gondolom viperát. Az a gond hogy még önvédelemnek is beállíthatja mert kirúgtam a lábát erre kaptam egy ütést a szemem alá a másik gyerektől aztán már azzal fenyegetőzött hogy fejre is ütni fog így inkább odább álltam.
2012. jan. 10. 15:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Jó csak az a helyzet hogy én békén hagynám őket ha nem szállnának rám hazafelé mert mindenképpen találkozunk.
2012. jan. 10. 15:43
 8/9 dirtboy ***** válasza:

mondanám hogy szerezz te is egy viperát és akkor ha megint összecsapás lenne elővennéd már mindjárt kiegyenlítettebb lenne a küzdelem,talán már nem is akarnának annyira verekedni így hogy ők is komoly sérülést szerezhetnek.

ezzel csak az a baj hogy ez sem a legjobb megoldás és amellett illegális is.

2012. jan. 10. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A legolcsóbb szarkínai vipera is halálos fegyver lehet laikus kezében. Tanulj meg viperával küzdeni anélkül, hogy komoly sérülést okoznál, és utána.
2012. nov. 14. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!