Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ez a 36-1-814-7848? Engem...

Ez a 36-1-814-7848? Engem felhívtak párszor, de amikor felvettem bontották a vonalat. Úgyhogy nem veszem fel, de különböző napszakokban ismét megpróbálják. Szerintem írd be a tel. Könyvedbe a számot vmi idétlen névvel (pl. gumimaci) és nyomd ki.

Figyelt kérdés
2012. jan. 12. 13:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Borotvát árulnak. (Nem vicc.)
2012. jan. 12. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Antimod ***** válasza:
Svájci borotva, amit mindössze 1000 Ft postaköltség megfizetésével "ingyen" kipróbálhatsz?
2012. jan. 12. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 catmother válasza:

Engem is hívogatnak, úgy találtam erre az oldalra....

Fantasztikus, hogy minden sz*r reklámcég megkapja a titkos számomat megfelelő honorárium fejében....

Egyébként is epilátort használok, és szakállam sincs :))

2012. ápr. 21. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Ha borotvát árulnak, akkor miért is bontják egyből a vonalat?!?!?!
2012. okt. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Ez egy pesti szám, és valóban kéretlenül hívogatnak, és borotvát, újabban bambusz szál zoknikat, stb. árulnak. A terméket "ingyen" adják, csak postaköltséget kell fizeni 750 -1000 Ft, meg utána jön a többi csekk, az első "megrendelés" után...


A vételár és a fizetési feltételek:


Az első/ kezdő csomagot kedvezményes áron biztosítja az Eladó a Vevő számára. A további küldemények szállítása megrendeléskor megbeszélt időpontban történik, s azt a Vevő bármikor, saját szüksége szerint módosíthatja. A következő küldemények ára és a postázási és csomagolási költségek összege a Courlux International S.A. társaság aktuális árajánlata szerint alakul. Az aktuális árajánlatról a Vevő az áru megrendelése alkalmával kap tájékoztatást, illetve megrendelésének írásbeli igazolásával. Az Eladó fenntartja az árváltoztatás jogát előzetes figyelmeztetés nélkül, amely esetén a Vevő azonnali hatállyal elállhat az adott termékre vonatkozó megrendeléstől.



Itt egy cikk róluk:

[link]


Itt meg a honlapjaik:

Flexifront Courlux bortotva: [link]

[link]

[link]

[link]

2013. jan. 23. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!