Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Küldenétek nekem linkeket...

Küldenétek nekem linkeket ahol megtalálom "Ady költészetének jelentősége a magyar irodalomban" cimű fogalmazást, "Petőfi Sándor költészete"c. Fogalmazást?

Figyelt kérdés
Magyar olimpiára készülök és azért kellene...:))
2012. jan. 14. 11:06
 1/5 Saviour ***** válasza:
Szia!!! Nekem is pont most Petőfi Sándor költészetéről szeretnék írni egy fogalmazásomban....Szerintem írd be a google ba Ady költészete és előjön mindenféle.. csak kapsz onnan valami ötletet!! Most épp keresgélek de ha találnál vmit Petőfi költészetéről és elküldenéd vagy segitenél nagyon megköszönöm!!!
2012. jan. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
semmi hasznosat nem találtam Petőfiről :(((____a magyar olimpiáán meg túl vagoyk,és sajnos nem lettem dobogós :SSSSS,na de ez van
2012. jan. 24. 21:56
 3/5 Saviour ***** válasza:
sajnálom...:(
2012. jan. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
hát,azért nem vagyok annyira elkenődve,mert ez a 3ik forduló volt és 2n túl jutottam : )),itt már tényleg csak az igazi profik voltak :D____és am neked h sikerült a fogalmazás??? :)
2012. jan. 25. 18:05
 5/5 Saviour ***** válasza:
Akkor jó:).. háát sztem jól sikerült remélem ötöst kapok rá.. majd csak későőbb fogom megtudni h milyen lett... :)
2012. jan. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!