Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jövőhét szombaton (jan.21)...

Jövőhét szombaton (jan.21) központi írásbeli felvételit írok. Miben kell megjelenni?

Figyelt kérdés

Muszáj az ünneplő? Vagy csak elég csinosan? Légyszi segítsetek, nem tudom mibe menjek. Esetleg írhatnátok részletesen is,hogy mit vegyek fel:)

14/L


2012. jan. 14. 16:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Ünneplőt.
2012. jan. 14. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Én sem tudom még,hogy miben megyek.. : / gyanítom nem kell ünneplőben ..


14/L

2012. jan. 15. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Remélem,hogy nem ünneplőben.(nem szeretem):D:/
2012. jan. 15. 18:16
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekünk azt mondták, hogy tök mindegy miben mész írásbelire, majd a szóbelire kell csinosabban öltözni, de oda se kötelező az ünneplő:D 14/L
2012. jan. 16. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszii:)
2012. jan. 16. 17:36
 6/7 anonim ***** válasza:
én egy sötétebb farmert+egy csinosabb felsőt veszek fel központira mert szerintem ide nem nagyon kell kiöltözni....szóbelire meg ünneplőt
2012. jan. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

nekem is azt mondták teljesen mindegy mibe megyek az írásbelire csak ha kell szóbelizni akkor kell ünneplőbe.:)

vagyis nagyon remélem mert sehol se találtam egy jó magassarkút.:")

14/L

2012. jan. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!