Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Olaszország még mindig jobb...

Olaszország még mindig jobb hely, mint Magyarország?

Figyelt kérdés
Észak-Olaszország érdekelne. Annyit hallani arról, hogy Olaszország most hatalmas válságban van. De ugyanakkor Magyarország is. Mit gondoltok, aki jól beszél olaszul, annak még mindig megéri inkább Olaszországban (Milánóban) szerencsét próbálni, mint itthon maradni Budapesten?
2012. jan. 20. 17:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, nekem van kint ismerősöm olaszba igaz ő Rómától nem messze lakik de mondta hogy szinte már teljesen mindegy hogy hol van. A felesége Olasz megy a gyereke is de fontolja hogy vagy mindketten hazajönnek Magyarországra ideiglenesen vagy elmennek Németországba vagy Angliába.
2012. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
betennék pár hónapra itthonra pár olaszt minimálbérrel,asszem meg tudnák mi az hogy válság
2012. jan. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
52%
Néha az az érzésem, Olaszország egy atomháború után (vagy közben) is jobb hely lenne Mo.-nál...
2012. jan. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
77%
Szomorúan, de egyet kell értenem az utolsó hozzászólóval. Miért ne lenne jobb hely? Különben egy kormánybuktatás szerintem kihúzná Mo-t a sz...ból. Lehet, hogy túlzott a demokrácia nálunk. Sok a pénzéhes párt, politikus.És még mindig nyögjük a kommunisták örökségét. Egy kormány sem mer szakítani az átkos negyvennégy évvel. Érhető: otthon le kellene köpnie apucit...
2012. febr. 10. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!