Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan készülnek a "börtön...

Hogyan készülnek a "börtön tetoválások"?

Figyelt kérdés
Sok embernek látom hogy ilyen magának eszkábált tattoo ja van! hogy csinálják? ( én nem akarok csak érdekel) :D
2009. máj. 28. 14:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Varrótűt körbetekernek cérnával, ( a hegyét)tintába mártogatják, aztán hadd szóljon :)
2009. máj. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vagy injekciós tűvel szokták, de a "modernebbek" régi walkman motorral üzemelnek, vagy csengővel (olyat még nem láttam és nem is értem), de nekem van ilyen walkman motoros megoldásom. Egy tűt cérnával rá kell erősíteni egy (réz) drótra, és a végét meg kell hajlítani, azt beakasztani a kis motorba, és a drótot egy tollszárba rakják. Az energiaforrás pedig egy zsebtelep, vagy több elem összekapcsolva, amihez szintén egy vezetéket kell hozzáérinteni. Amúgy nem voltam sitten, és azóta elfedettem. Lassabban mozog, mint a szalongép, de nem fájdalmasabb. Ja, és mindehhez tinta (írószer boltból)
2009. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ha nem sikerül tintát beszerezni, akkor a wc papírt égetik el és tusfürdővel keverik.
2010. jan. 7. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
0%

én amikor még intézetben voltam mi úgy toltuk hogy tempera meg gombos tű azt hadd szóljon de már halvány azóta már van 6 tetoválásom azon kívül de még akarok most fogok csináltatni a kézfejemre.

17/F

2010. márc. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Utolsó válaszolo .


Sima papírra festő temperát használtál ? És nemlet bőrrákod ? És hány éve van meg ?

2010. okt. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
sima temperát:D hát remélem hogy nem lett. nem tudok róla:D 3-4 éve körülbelül.
2010. okt. 28. 02:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
És még láccik ? És hogy csináltad ? részletesenírd le lécci
2010. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
43%
látszik de nagyon halványan. de ugye te nem akarsz???mert nagy hülyeség! szép mintát meg nem is tudsz szerintem szépen megcsinálni. ez csak 5 pötty a kézfejemen. egyszerűbb ha veszel egy gépet meg festéket és akkor azzal! belemártottam a tűt a temperába és elkezdtem bevinni a bőröm alá a cuccot. de nagyon idő igényes ne gondolkodj ilyenekben szerintem! 17/F
2010. nov. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nemis szeretnék Amugyse akarok semijen tetoválást .Csak érdekelt hogy készítetted
2010. nov. 2. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!