Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire fáj a nyelv piercing...

Mennyire fáj a nyelv piercing mikor készítik?

Figyelt kérdés
Már régóta szeretnék, de eddig nem sok jót hallottam róla. A köldökömbe már van, de azt meg se éreztem. Aki már tapasztalta az írjon! :)
2012. jan. 25. 18:19
 1/3 anonim válasza:

Nekem picivel több, mint egy hónapja van. A szúrást éreztem, de úgy, mintha egy kis nyomás lenne a nyelvemen, egyáltalán nem fájt, pedig nem is érzéstelenítették, nem is vérzett, meg semmi, kb két perc alatt meg is volt az egész:) Bementem, mondta, hogy öblítsek a kikészített szerrel, üljek le, megnézte az ereket, hogy ne szúrja át őket, aztán megfogta átszúrta és rácsavarta a tetejét. Majd még egy öblítés és kész is. Aznap nem is volt kellemetlen, estére kezdett el bedagadni, másnapra teljesen feldagadt, ráfeszült a piercingre. Akkor sem fájt, csak akkor már, amikor látszottak a fognyomaim a nyelvemen:D 4-5 nap után teljesen le is lohadt. Az első nap nem tudtam enni, csak teát ittam, második napra vettem ilyen bögrés leveseket, 3. nap bepróbálkoztam puha kenyérrel, óvatosan, 4 nap már virsli meg ilyesmi:) Phlogosollal öblögettem, naagyon tudom ajánlani, szerintem a legjobb rá! plusz naponta többször mostam fogat (3. naptól, addig nem tudtam:D)

Azóta sincs vele semmi gond:) ne félj tőle, csak arra ügyelj, hogy jó helyen csináltasd, és meg sem fogod érezni!:) Ha esetleg miskolci lennél, ajánlom a plázában lévőeket:D


egy másik kérdésre válaszoltam, onnan másoltam át, lusta voltam megint leírni:P:D egyébként remélem segítettem:)

2012. jan. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

igen, vagyok sokat segítettél :D

Pápai vagyok, de itt is van egy olyan aki agyon van dicsérve, és tényleg jó mert én is ott csináltattam az elsőt. Megfogadok mindent amit (bemásoltál) :D

Köszönöm :)

2012. jan. 26. 21:55
 3/3 A kérdező kommentje:
*nagyon
2012. jan. 26. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!