Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A megjósolt végzet?!

Zoé90 kérdése:

A megjósolt végzet?!

Figyelt kérdés
21 éves leányzó vagyok , világ életemben egyedül oldottam meg a dolgaimat és törekedtem arra hogy, közben mindenkinek megfeleljek. tavaly decemberig úgy tűnt minden rendben lesz és az új évet is pompásan kezdem ( sikerül megvennem álmai házát, van 1 csoda szép kislányom, és az anyagiak sem szóltak közbe) de nem így lett. A január megtört!December közepén a párom édesanyja jósolt nekem ( sosem hittem a természet feletti bigyókban) és elmondta hogy az új évet nehezen fogom kezdeni és nagy törések érnek majd, és próbáljak meg odafigyelni. Bezzeg engem hidegen hagyott. Akkor kezdeném is: A párommal tesóméknál szilvesztereztünk, jó volt a hangulat, éjfél után 7 percel édesanyám felhívott hogy a bátyja, brutálisan megverte őt is és nagypapámat is, nem kell mondanom összecsuklottam. Azonnal kihívtam a rendőröket majd azok megfelelően intézkedtek. Január 1.- a közérzetem fura volt meg persze a hangulatom sem változott az édesanyámmal való történtek miatt. Január 2.-a: fura volt hogy étvágytalan voltam és a gyomrom sem a legjobb, majd délután 2 órakor mint akit hasba szúrtak össze estem. 4kézláb másztam a vécére hányni. persze a párom azonnal kihívta a mentőket.elvittek a korházba. ott megállapították hogy csak féregnyúlvány ( vakbél)gyulladásom van ne aggódjak, de a dokinak más is gyanús volt. felküldött a nőgyógyászatra, ahol persze nem igazán foglalkoztak velem, mert a szülni készülő másik hölgyike nem volt éppen a legtürelmesebb. Szóval a nőgyógyász csak azt nézte meg nem e vagyok terhes. nyílván nem voltam de ezt jó magam is tudtam. aztán még rosszabbul lettem. akkor rögtön meg is műtöttek. miután nagy nehezen felébresztettek az altatásból ami megint nem sikerült valami túl jól mivel a súlyonak nem a megfelelőt írták a papírra ( 10 kg-al többet) így persze napokig hánytam. akkor bejött az orvos elmondta hogy közben gond volt mert a hasamban fura folyadék volt így ki kellett mosni plusz a féregnyúlvány kivétele és mint kiderült kismedence a két petevezeték és méh gyulladásom is volt. szóval szörnyű amit ott átéltem.január 9. : mivel a párom a suli miatt a szüleinél van ( így könnyebb a bejárás) így én a korházból oda mentem. a párom füllentett nekem akkor hétfőn hogy nem kell bemennie csak 11-re. nem is kételkedtem. csak rá egy 10 percre felhívott az édes anyja hogy szóltak neki hogy nincs bent a suliba és valószínű ez már nem az első, és hogy biztos én vagyok a hibás mert én mondtam neki hogy ne menjen! Még az is rám lett fogva amikor a korházban voltam. Szóval kijelentette az anyja hogy ne menjek többet. haza utaztam vidékre. Nem volt semmi gond, addig amíg a volt párom ki nem találta hogy ő azt kamuzza a jelenlegi páromnak hogy én vele csaltam őt! na igen nem is kell mondani botrány.nagy nehezen kiderítettük a dolgokat. ez kb 3 napja volt. Tegnap felhívott ismét édes anyám ugyan ezzel a problémával ami szilveszterkor volt. És ma felhívott a főnököm hogy kivagyok rúgva!!! nyomósabb indok nélkül!!! Vajon mi történhet még velem??? És meddig fog tartani????
2012. jan. 26. 16:11
 1/2 anonim ***** válasza:

Jeeeeesszus.

Nekem tavaly volt a borzasztó.

Jobbulást és jobb sorsot.

Azért szerencséd is volt, életben vagy még.

2012. jan. 26. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen.. életben, de már ez is gyanús....
2012. jan. 26. 16:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!