Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kifogás szeretnék kérni!...

Kifogás szeretnék kérni! Tudtok tippeket? Mert ma nem mentem a suliba, a szüleim nem tudnak róla, és holnap pedig az osztályfőnököm tuti biztos megkérdez! Valaki? PLS

Figyelt kérdés
Ja, és ogy miért nem mentem, az nagyon hosszú örténet, higgyétek el jobb ha nem tudja senki
2012. jan. 30. 17:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ha kamuzol, de ha nincs más megoldás... Mondd azt, hogy suliba menet reggel elestél, és úgy fájt a csipőd/karod/lábad, hogy jobbnak láttad ha hazamész. Otthon sokáig nem tudtad elérni a szüleidet telefonon, de aztán szerencsére rendbejött a karod/csípőd/lábad. A szülőknek is ugyanezt mondd, csak dolgozd át egy kicsit.
2012. jan. 30. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 tetris ***** válasza:
Hazudni úgy kell, hogy az a lehető legközelebb álljon az igazsághoz, és minél kisebb legyen az a rész, amit elferdítesz.
2012. jan. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Utolsó: ez csak akkor követelmény, ha az illetőnek nem jó a memóriája :)
2012. jan. 31. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!