Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mire kell felkészülni az...

Mire kell felkészülni az ítéletidőben? (élelmiszer, egyéb dolgok)

Figyelt kérdés

Szóval jön a hó. Felénk már nagyon esik, amíg ki tudok menni a boltba: mit kell beszereznem? Milyen alapvető, tartós élelmiszereket vegyek (a kenyéren és a tésztán kívül)?

Van más tippetek a hideg átvészelésére és a jól felkészültségre?


2012. febr. 3. 11:58
 1/5 tetro ***** válasza:
78%

hát szerintem erre a két napra amíg kitart majd a 30 centi hó, és járhatatlanok lesznek a járdák egyes szakaszai, mindenképp szerezzetek be minél több dolgot.

200 tojás, 40 kiló liszt, 30 liter étolaj, 20-20 kiló csirke-marha hús, 15 tartós kenyér, 30 kiló tészta, konzervek: paradicsom, bab, borsó, kukorica, mindből egy karton, ásványvíz legalább 300 liter, 20 zseblámpa, 800 ceruza elem, 2 vadászpuska a zombik ellen, és pár száz méter kötél

2012. febr. 3. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell úgy csinálni, mintha egy jégkorszak jönne? :D

Vegyél amúgy tartós tejet, mentes ásványvizet, egy-két féle üdítőt, friss gyümölcsöt, felvágottat ami eláll jobban (ne csak kenyéren és tésztán éljetek), valami kis nasit ha megkívánnátok. Legyen otthon meleg tea, sok papírzsepi, ha valaki mégis megfázna! Tej, tojás, fűszerek, vécépapír :D, gyógyszerek gondolom ilyenek megvannak alapból

2012. febr. 3. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
62%
Óvszert, minél többet. Ne szaporodjatok.
2012. febr. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Második válaszoló: Köszönöm szépen!:)

Első: félig köszönöm, mert az arányoktól eltekintve hasznos volt

Harmadik: neked meg köszönöm, hogy logikus vagy, de mi is azok vagyunk.

puszipá

2012. febr. 3. 18:33
 5/5 tetro ***** válasza:
:D mert közben azért végig gondoltam, hogy mit vennék, még ha irónikus is voltam. de szerintem ha nem valami zsákfaluban éltek, akkor nem kell tartani semmitől.
2012. febr. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!