Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Honnan tudom, hogy eredeti-e...

Honnan tudom, hogy eredeti-e egy márkás kés?

Figyelt kérdés
pl: Columbia, BUCK, Smith&Wesson stb.. Miről lehet felismerni?
2012. febr. 5. 21:25
 1/6 anonim válasza:
A gyártók minden márkás cuccba beleírják,illetve beleütik a gyártójelüket,amit régen mesterjegynek hívtak. Ha a jel is bele van hamisítva a termékbe,és az egyezik is a neten vagy a gyári prospektusban leírtaktól, - a termék minőségi vizsgálatával lehet FŐKÉNT megkülönböztetni azt a hamisítvány/másolattól,jelen esetben perdöntően a szikrapróba vagy éltartóssági próba jön szóba. A kínai acéloknál én azt figyeltem meg,hogy vagy túl vannak edzve és elpattannak a legkisebb oldalirányú feszítésre vagy éppen aluledzettek tehát meghajlanak...
2012. febr. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
A Columbia ,Smith&Wesson gagyi kínai "márka". Ha gyanúsan olcsó,akkor nyugodtan gyanakodhatsz.Késboltokban (Extrametál,Késpláza stb.) eredetit kapsz.
2012. febr. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Hogy mennyire kínai azt a wikin olvashatod, - 1852-ben alakult az USA-ban és ma a legnagyobb kézifegyver-gyártó cég. Hamisítani bármit lehet,csinálják pl.a Mona Lisát is ezrével Kínában... Az ár és a bolt típusa valóban mérvadó lehet,de a puding próbája akkor is az evés...
2012. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Már ki lett próbálva néhányszor,nem csak úgy dobálózok a szavakkal.Egy szóval sem mondtam,hogy rossz fegyvereket gyárt.Még ami nem piacos gagyi,az sem éppen a legjobb ár-érték arányú. Van Audi és Mercedes karóra is,mégis tudják az órások hogy a Certina,Tissot,Stowa jobb(ár-érték arány,minőség) órákat készít.A Smith&Wesson pedig egy fegyverek terén bizonyított márkanév,ami alatt el lehet adni sokmindent a kések terén kevésbé tájékozott vevőnek.
2012. febr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én vaterán láttam aukción ilyen késeket. Van amit 3000Ft körül visznek el (és ilyen elégé sok van) Ezek eredetik? [link] ettől az eladótol
2012. febr. 11. 16:31
 6/6 anonim válasza:
Nem,kínai gagyik. Ha jó kést akarsz venni olcsón ,akkor nézz szét a Victorinox,Mora,Spyderco(Byrd kések,Tenacious,Persistence stb.),Enlan és Sanrenmu kések között.
2012. febr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!