Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha vaterán valaki beállítja...

Ha vaterán valaki beállítja az aukciófigyelőt egy termékemre, akkor van rá esély, hogy licitálni is fog rá?

Figyelt kérdés
Több terméket is feltöltöttem, de eddig csak az egyikre licitáltak. Most vettem észre,hogy több termékemre is beállították az aukciófigyelőt, akkor most ez az jelenti,hogy licitálni is fognak rá?
2012. febr. 9. 20:11
 1/4 Antimod ***** válasza:
Valószínűleg igen, méghozzá a lejárat előtti pillanatokban.
2012. febr. 10. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a választ!
2012. febr. 10. 13:47
 3/4 anonim válasza:

Pár éve fenn vagyok a vaterán és magamról tudom, hogy aukció figyelőm kb. ötször annyi van, mint valós licitem. Az eladásoknál is megfigyeltem, hogy nincs garancia sok licitre, sok aukció figyelő esetén sem.


Ha úgy érzed, hogy többet ér a terméked és sok figyelője van, érdemes az 5 perces hosszabbítást használnod. Az utolsó percben is bekapcsolhatod...

2012. febr. 10. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszi. az 5 perces hosszabbítást hol lehet beállítani?
2012. febr. 11. 19:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!