Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hol lehet meleg fiúkat találni...

Hol lehet meleg fiúkat találni, akiknek kamubarátnőre van szükségük?

Figyelt kérdés

Tehát a szituáció a következő: 18 éves, eléggé magamnak való lány vagyok, nem igazán párkapcsolatra termett. Őszintén szólva ha lenne is kapcsolatra lehetőségem, akkor sem kéne. DE mivel már mondhatjuk, hogy abban a korban vagyok, amikor az immáron hölgyek már petesejtjük teherbeejtőjével élnek, gyakran van szó a szexről, meg erről a személyről. Nem érdekel az ilyen, de nagyon hülyén érzem magamat ilyenkor és nagyon gáz, ahogy végül is az egész beszélgetés felett ott lebeg, h mindenkit végigkérdeztek az ilyen dolgokról, mindenki közbeszólt vmit, csak én nem. Most tudom, hogy ez hülyén hangzik, de nekem csak kéne valaki, aki meleg, de otthon nem meri elmondani, eggyel szebb, mint a pokol (mert én nem :D ), tud helyesen írni és néha kapcsolatot imitálna velem. Igen, nekem ennyire fontos a látszat és nem, nem szükséges leírni, hogy még van ezer alkalmad megtalálni álmaid latin hercegét, mert nem akarom, csak az ilyen felületes hülyeségekből nem akarok kimaradni, tetszik ez az aggszűz lét, nem akarnék az illető személy nyakán lógni éjjel-nappal, szóval ez nem egy bekerítő hadművelet. Az sem érdekel, ha épp van valakije, mert én olyan rohadt liberális vagyok, h nem érdekel.

Tudom, hogy itt meglelem életem égető kérdésére a választ, mert a terhes 13 évesek is.


2012. febr. 10. 18:21
 1/10 anonim ***** válasza:
Én 21 éves vagyok. Nem vagyok meleg. Sokszor van az, kérdezik volt-e már barátnőm vagy van-e stb. Azt szoktam rá mondani, hogy nem, mert ez az igaság. Nem érzem cikinek, hogy nekem nem volt még barátnőm. Nemtudom, de mintha félnék elkötelezni magam, jelenleg jó egyedül, barátkozni próbálok emberekkel, mert azokból viszont nem sok van. A te ötleteddel nem értek egyet, nem tudom miért kell kapcsolatot imitálni. Cikinek érzed, hogy nincs barátod és nem tudsz ezzel kapcsolatban egy témához hozzászólni? Szerintem felesleges, különbőzöek az emberek, valakinek már egész fiatalon van "párja", valakinek idősebb korában lesz, és biztosan van akinek sosem. Én előreláthatólag soha nem fogok belemenni egy ilyenbe, csak, hogy lássák a többiek, hogy van párom, vagy hozzá tudjak szólni. Kit érdekel mások gondolata, az a fontos, hogy jól érzzem magam és ne legyen megfelelési kényszerem. Ellenben veled, ha a közelben laksz szívesen ismerkednék, csak mint barát. 21/F
2012. febr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem vagyok meleg, de lehetsz a kamubarátnőm.

55/F

2012. febr. 10. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 tetris ***** válasza:
Utolsó! Remélem ezt az asszony is látja! (51N)
2012. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

hol laksz?

nekem jó lenne egy kamu bnő.

2012. febr. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

amúgy 22/F vok, és nem vok meleg, csak hasonló helyzetben vagyok mint te.


Nyugi nem akarnék tőled semmi fizikai kapcsolatot, arra van más is, viszont kapcsoaltra nem vágyok, és sokan nem értik ezt, egy 1-2 hónapos kamu kapcsolat jól jönne:)

2012. febr. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan hetero vagyok (legalábbis nem vonzódom a férfiakhoz), és hasonló okból kifolyólag kerestem kamubarátnőt. Nem érdekel a párkapcsolat-dolog, a testiség sem igazából... A társadalmi nyomás viszont elég nagy.

Mindenesetre már rájötte, hogy nem érdekel az emberek véleménye, higgyenek amit akarnak. Nekem jó egyedül is.

2012. febr. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
19.10, 19.12: pestiek vagytok?
2012. febr. 11. 09:05
 8/10 A kérdező kommentje:
most így elolvasva látom, hogy erre egy válasz is elég :D
2012. febr. 11. 18:38
 9/10 anonim ***** válasza:

itt vagyok cuncimóókuuus, meleg vagyok mint a nap!

15/m

2012. júl. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
És nagyon látszik rajtad, vagy titok? Mert azért el tudok képzelni kínos szituációkat, ha látszik :D
2012. júl. 24. 16:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!