Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek a tesóimmal?

Mit tegyek a tesóimmal?

Figyelt kérdés
Folyton piszkálnak kiabál velem az egyik tesóm és ha elmegyek a boltba és nem hozok neki semmit akkor is kiabál...mit tegyek??? vágjam nyakon az nem fog menni mert én csak 12 éves vagyok a nagyobbik tesóm meg már 15..
2012. febr. 10. 18:53
 1/5 anonim ***** válasza:
Pedig amíg nem látják, hogy te akkor is kiállsz magad mellett, ha kisebb vagy, addig nem fognak leszállni rólad.
2012. febr. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Jack Jonson ***** válasza:

üsd ádámcsutkán

amúgy mond hogy KUSS vagy kezdj el sziszegni, szzzzz

2012. febr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

igen nálunk egy híres szó a KUSS.tehát az nem fog beválni.de különben ha elmegyek egy boltba és veszek magamnak csipeszt vagy csokit és haza érek akkor a nagyobbik tesóm elkezdi nekem ezt mondani: mit hoztál? ....

És ha nem hozok neki semmit akkor el lopja a kajámnak a felét amit magamnak hoztam és tehát ma is az történt hogy én az egyik barátnőmnél voltam és 18:30-ra értem haza és az anyukám hozott colát és csipszet és csokit és amikor én hazaértem nekem nem hagytak belőle direkt!!!

2012. febr. 10. 19:11
 4/5 Jack Jonson ***** válasza:

leközelebb dugd el

vagy lopd el te is az övükét

2012. febr. 10. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
oké :)
2012. febr. 10. 19:24

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!