Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért ver az isten vagy az...

Miért ver az isten vagy az élet mindennel állandóan?

Figyelt kérdés
Végig gondoltam az életemet és arra jutottam hogy én nem ezt érdemlem akkor meg miért?
2012. febr. 14. 20:20
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak téged, minket is. Pár napja halt meg egy rokonunk, előtte betegségek, műtétek, anyagi gond...

Azt hiszem, a Föld egy börtönbolygó, aki idekerül, annak annyi, legalábbis a többségnek.

2012. febr. 14. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem vagy egyedül. Én kb. majdnem minden nap kapok valami pofont az élettől. Mindig mindennel szívok. Én sem tudom hogy miért. Csak reménykedni tudok hogy hátha egyszer jobb lesz.
2012. febr. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Sajnos ilyen ez a világ.Nem így indult,de ez lett belőle. Van azonban,remény,hogy ezek az igazságtalan,betyár,gonosz állapotok hamarosan megváltoznak.Ha a bibliát Isten ihletett igéjét tanulmányozod,rájössz,hogy ezért nem Ő a felelős,aki belé veti a bizalmát,már most is,könnyebben viseli a nehézségeket csak feltétel nélkül hinni kell benne,és imádkozni hozzá ŐSZINTÉN! Ez sok örömmel reménységgel kárpotól már most is.
2012. febr. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!