Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek a helyemben?...

Ti mit tennétek a helyemben? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Most vagyok elsőéves a Miskolci Egyetemen, de rájöttem, hogy nem nekem való ez a város, ez az egyetem. Már bejelentkeztem érettségire és felvételire, de nem tudom, hogy mitévő legyek. Több mint 4 éve vagyunk együtt a barátommal, amíg középiskolás voltam mindig arra vártam, hogy együtt lakjunk végre, szeptemberben ez meg is történt, de most, én az Eltére vágyok, míg ő ragaszkodik Miskolchoz. (Ő most fog diplomázni, így szeptemberben együtt kezdhetnénk Budapesten az Egyetemet.) Tudom, hogy korai 19 évesen ebből problémát kreálni, de szeretek Vele élni és nem tudom, hogy hogy viselném, ha megint csak 2hetente találkozhatnánk. Már mindenkivel beszéltem, akinek számít a véleménye, de nem jutottam megoldásra, viszont már csak 4 nap van a jelentkezési határidőből.


Vélemények??


2012. febr. 20. 13:22
 1/5 tetro ***** válasza:
jelentkezz. később ha a kapcsolat nem jön össze, nagyon bánnád, hogy nem tetted meg
2012. febr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem támogatnia kellene. akkor is hacsak így találkozhattok
2012. febr. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nincs arról szó, hogy nem támogat. Ő azt mondja, hogy csináljam azt, amit szeretnék és miatta nem maradjak, ha máshová vágyok! Itt csak nekem van azzal problémám, hogy nem szeretnék megint csak hétvégente találkozni.
2012. febr. 20. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
pedig a kettő egyszerre nem fog menni...
2012. febr. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
ezzel tisztában vagyok.
2012. febr. 20. 19:23

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!