Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Félek. Mit csináljak?

Félek. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Én egy 15 éves lány vagyok és a legjobb barátom egy 14 éves fiú. Szinte születésünk óta ismerjük egymást és mindenkinél jobban szeretem. Az a helyzet hogy hamarosan el ballagunk és őt fel vették abba az iskolába ami olyan messze van hogy koleszban kell lennie. Bárén örülök a sikerének hogy meg tudja valósítani az álmait de nekem akkor is nagyon fáj hogy szinte szó szerint el veszítem. Nagyon félek hogy ha ő el megy akkor minden megváltozik. Mit csináljak?
2012. febr. 26. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:
majd elmúlik
2012. febr. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Wekker válasza:
Beszéljétek meg hogyan tudnátok találkozni. Ha koleszba lakik valószínű, hogy haza megy hétvégenként és ha közel laktok megoldható a találkozás:)
2012. febr. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
okés ez jó ötlet köszi :)
2012. febr. 28. 14:15
 4/4 anonim válasza:

Majd elmúlik,hün! A másik válasszal egyetértek teljes mértékig, bár a hosszútávú kapcsolat sokáig nem biztos, hogy menni fog, de ha maximálisan bíztok egymásban, és csakis egymásban, egymárért éltek, sikerülhet. És nektek, miért ne sikerülhetne? Nemigaz?


Szóval hétvégenként ünnepnapokos, stb találkozhattok, addig, meg foglaljátok le magatokat. Pl tanulásra koncentráljatok.

2012. jún. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!