Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » EBay és PayPal regisztráció?...

EBay és PayPal regisztráció? Mit rontok el?

Figyelt kérdés

Regisztráltam már mind a két helyre. A PayPal viszont nem veszi le azt a 400 ft-t körüli összeget a számlámról, tehát nem kapom meg azt a kódot, ami kell a végleges regisztrációhoz.

Az eBay regisztrációnál is pont ugyanez a problémám. Nem kapom meg azt az e-mailt, ami kell a regisztráció megerősítéséhez. Mit rontottam el?



2012. márc. 1. 19:25
 1/8 anonim válasza:

Valószínű a Paypal-nál valamit elírtál bankszámlaszám stb.

Ügyelj rá hogy a kártyád Visa vagy Mastercard legyen.De a Google a barátod keress rá valahol részletesen leírják magyarul ezt...

2012. márc. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mikor regeltél a paypalra?


Néha kell hozzá vagy 2-3 munkanap, utána látod csak a tranzakciót a bankodnál.


Ebay-nél elvileg kiküldetheted megint az igazoló emailt, én is így jártam vele.


Üdv.

2012. márc. 1. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

8 napja regisztráltam a PayPalra. A számlát meg is tudom nyitni, ott van, hogy 0 Ft az egyenlegem. Tehát a számlát nem rontottam el. Mégsem kaptam meg a kódot (számláról leemelik a kb. 400 Ft-ot és ott kellene lenni a kódnak).

Az eBaynél már próbáltam újból kérni az e-mail, de akkor sem jött meg :( De akkor megpróbálom megint.

2012. márc. 2. 10:07
 4/8 anonim ***** válasza:

Az eBaynél nincs ötletem,nincs a spamok között a levél,vagy próbáld meg másik e-mail címre küldetni,hátha úgy megy.


Paypal.

Bankszámlát adtál meg vagy bankkártyát?

2012. márc. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Nah, megjött a paypal-os levonás, így megvan a kód :) De most meg nem tudom, hogy hol kell megerősíteni :( De nem adom fel :)

Az eBay-nél még mindig nem kaptam meg az e-mailt, pedig már többször újra küldettem.

2012. márc. 3. 18:20
 6/8 A kérdező kommentje:

Sikerült a PayPal regisztráció és megerősítés. Most már csak pénzt kellene ráraknom. De azt nem találom, hogy hol kell. Vagy nem is kell?

Az eBay-hez az e-mail továbbra sem jött meg, pedig már milliószor újra küldettem :(

2012. márc. 3. 20:32
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem kell pénzt tenni a paypal számlára, ha vásárolsz automatikusan terhelik tovább a számládra.


Ebay-nél próbálkozz nem tudom mi lehet vele.


Üdv.

2012. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2012. márc. 4. 08:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!