Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ilyenkor mi van? (többi lent)

Tibi18 kérdése:

Ilyenkor mi van? (többi lent)

Figyelt kérdés

Tegnap mentem a simsonommal (s51) ... Le raktam kb 1 órára. Utána rá rúgtam és első rúgásra indult . Be raktam 1-be , el indultam vele de már elkezdett szaggatni a gyújtása és hirtelen meg állt a motor . Ki vettem a gyertyát hogy meg nézzem a szikrát , de semmi szikra :S Meg néztem az alaplapot , hogy nem-e állítódott el de nem . A megszakító sem állítódott el . Át néztem a vezetékeket , minden test jó és sehol sem húz át . Le vettem a gyertya pipát ,hogy meg nézzem van-e a kábelon szikra , de nincs ... Egyszerűen nem tudom mi lehet a baj

Valaki tudna segíteni ?


2012. márc. 6. 02:06
 1/6 anonim válasza:
Mivel megszakíós a gyújtásod, nézd meg az alaplapon a kondenzátort, ha a közepe elforog akkor, megérett a cserére, ha teheted, akkor tedd át a szűrőházba mert ott nem adja meg magát a forróság miatt.
2012. márc. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hali

köszi a választ , egyébként néztem és el forog a közepe :/

2012. márc. 6. 13:22
 3/6 anonim válasza:
Akkor cserés a dolog.
2012. márc. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és ha a légszűrő dobozba vezetem akkor ott nem lesz semmi baja mostanában?
2012. márc. 6. 13:53
 5/6 A kérdező kommentje:
írok ha meg csináltam a kondi cserét :) hát remélem jó lesz utána
2012. márc. 6. 13:55
 6/6 anonim válasza:
Rendben, ha áttudod vinni a szűrőházba soha se lesz problémád vele, de nem feltétlen kell mert ha nem nyüstölöd akkor is kibír 20E km-t legalább.
2012. márc. 6. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!