Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány éves korig lehet feljelen...

Hány éves korig lehet feljelentést tenni gyermek molesztálásért?

Figyelt kérdés

35. éves vagyok 8 éves koromtol 16 éves koromig rendszeresen

molesztált a testvérem (6 évvel idösebb nálam. évekig nem mertem beszélni rola ugyanis a szüleim azzal fenyegettek öngyilkosok lesznek ha bárkinek szolok) a szüleim nem rég meg haltak. ennyi év után van rá esélyem hogy kiderüljön az igazság és a bátyám megkaphassa a mélto büntetését vagy továbbra is boldogan élhet mintha semmi nem történt volna. mig én mindennap rémálmokkal küzködöm



2012. márc. 7. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
54%
Mindenképp csinálj valamit. Ha egyszer már molesztált valakit, mással is megteheti. Gondolom ezt megszeretnéd akadályozni.
2012. márc. 7. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
köztiszteletben állo személyröl van szó ha meg is teszi nem tudnám bizonyitani
2012. márc. 7. 20:17
 3/11 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nehéz ügy. Kb. be kéne kameráznod a lakását, hogy be tudd bizonyítani. Figyelmedbe ajánlom a Tetovált lány könyvet, onnan talán kapsz ötletet.
2012. márc. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszönöm az ötleted de a történtek után természetesen más városban költöztem nem birnék a közelébe élni .az volna jo ha feljelenthetném csak tul sokáig hallgattam nem biztos hogy felelösségre lehetne vonni ennyi év után.
2012. márc. 7. 20:28
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Egyszerű, bemész a rendőrségre és feljelented, max. közlik veled,hogy már nem lehet feljelenteni.
2012. márc. 7. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 kovpet ***** válasza:
90%
Már elévült, tudtommal. Asszem pont most van egy törvénytervezet arról, hogy soha ne évüljön el az ilyesmi.
2012. márc. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat ! megprobálom a rendörséget ha pedig elévült akkor az új törvénytervezetben bizva reménykedek tovább
2012. márc. 7. 21:57
 8/11 kovpet ***** válasza:
Annak visszamenőleg nem lesz hatása akkor sem ha bevezetik.
2012. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 kovpet ***** válasza:
Inkább próbáld feldolgozni. Ne félj szakember segítségét kérni. Ne hagyd, hogy tönkretegyék az életed az emlékek.
2012. márc. 7. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
kopvet! miböl gondolod hogy nem lessz hatása fejtsd ki légyszives mert ha valoban ugy lenne ahogy irtad akkor miért vezethetnék be nem értem a logikát
2012. márc. 7. 22:47
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!