Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A paint a legjobb képszerkeszt...

A paint a legjobb képszerkesztő program. Egyetértesz? :D

Figyelt kérdés
Szerintem, a legjobb, jobb mint PS amit még használni se tudok, pedig végigcsináltam a gyorstalpalót :D Szóval, te is úgy gondolod, hogy painttel mindent meg lehet oldani? xD
2012. márc. 9. 20:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
66%
Én inkább nevezném Painnek, mint Paintnek...
2012. márc. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nincs olyan program, amivel mindent meg lehet oldani.

De vannak programok, amelyikben benne van az, ami nincs a másikban és fordítva.

Innen kezdve, az a jobb, amelyikben benn van az amire szükséged van.

Egy programot nem az minősít, hogy én tudom-e kezelni.

van program, amelynek igen korai verzióját használom ma is, mert nyilván könnyebb kezelni és azt tudom is.

Az újabb verzió nyilván jobb, de NEM AZ ÉN SZÁMOMRA.

2012. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha tudnád használni a PS-t nem írtad volna ezt ki :D
2012. márc. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Ha az ember tudja használni...


http://www.youtube.com/watch?v=uk2sPl_Z7ZU

2012. márc. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Itt mindenki komolyra veszi a kérdést? -.-

Nem hiszem, el, tudom kezelni a PS-et, és a kérdés poén volt, és arra voltam kíváncsi hogy, hányan olyan barmok, akik úgy gondolnak erre kérdésre mint én, és csak annyit mondd "szerintem is :D" erre vártam, de senki nem vette észre, nem véletlen a sok :D jel, ha komolyra vettem volna, nem ebbe a témába raktam volna, hanem a programok témába...

idióták

2012. márc. 9. 23:16
 6/11 anonim ***** válasza:
66%
Ahhhh de vicces voltál. Szétröhögtem a belem. Sőt, megmutattam a családnak, ők is majd megfulladtak a nevetéstől. Eszméletlen jó vagy.
2012. márc. 10. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Ismétlem, nem olyan poénnak írtam ki, amin röhögjünk egyet hehehe

Leírtam már, de mindegy.Az emberek a normális kérdésre hülyén válaszolnak, a hülye kérdéseket komolyra veszik...

Nincs szükségem ilyen válaszokra, talán ha te is leírtál volna egy igent, akkor legalább örültem volna is. De nem tetted, így még több csalódást okoztál. Én csak mosolyogni akartam egyet, nem mindig csak a sarokban sírni ahogy eddig...

2012. márc. 10. 10:45
 8/11 anonim ***** válasza:

"Nincs szükségem ilyen válaszokra"

Milyen válaszokat vártál egy olyan kérdésre, amire keményebben fogalmazva azt szokták mondani: amikor kérdez, már akkor is már hazudik?

Jól szórakoztál? Egészségedre!

2012. márc. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
szal egy napisz@ros majom vagy :D vagy kommenthuszáros.. mikor unjátok meg? :DDDD
2012. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
kis csicska.
2012. márc. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!