Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Dash kérdése:

Mit jelenthet ez a furcsa álom?

Figyelt kérdés

Volt egy álmom. Az volt benne, hogy volt egy magas épület. Mindig bementem, de volt ott egy nagy kutya. Futottam előle, mert el akart kapni, és gondolom nem jó dolgokat csinálni velem. És ez végül egy örökig tartó épület, lépcsőkkel, és futottam, futottam, de nem értem a végégig.

A második álmom, egy olyan furcsa álom volt. Néha-néha mindig erről álmodok. Bemegyek a tizesünkben, és a lifttel fel akarok menni. A lift külseje szürke, de az álmomban grefitis, ronda.. A 10. emeleten lakok, de amikor az álmomban beszálltam, egy csomó gomb volt a liftben, de egyik sem a 10.

Megnyomtam a 9.-et hátha onnan felgyalogolok a 10.re. De amikor felmentem nem volt ott az ajtónk. Eléggé fura. Valaki meg tudná nekem magyarázni az 1. álmot és a 2. álmot? Köszönöm


2012. márc. 11. 12:36
 1/1 KissDory válasza:

Az első álmod azt jelenti valaki vagy valami elől menekülsz pl.: rosszakaró, tanulás, fájdalom, hazugság.

A második álmod jelentése: zűrzavar van körülötted (grafiti), bezártság. Azt tudom ajánlani törj ki magadból.:)

2012. márc. 11. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!