Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 16 és fél éves vagyok, és...

16 és fél éves vagyok, és elég kicsik a melleim. :S van rá esély, hogy még nőni fog? ://

Figyelt kérdés
2012. márc. 11. 16:53
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Mennyire kicsi? (esetleg küldhetsz képet is)
2012. márc. 11. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Körülbelül 21 éves korodig nő még.Egyébként nem baj ha nem tejcsárdáid vannak.Na meg a normális pasiknak nem a legelső a mell méret...
2012. márc. 11. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nekem nem is tetszik, ha egy lánynak nagyon nagy melle van... 15F (persze, ezt is csak ezen az oldalon jelentem ki, osztálytársaknak nem...)
2012. márc. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
szerintem sem kell nagy mell, de egy szép felsőnél például jó lehet:)
2012. márc. 12. 15:06
 5/15 anonim ***** válasza:
Egy percig ne zavarjon! Vannak fiúk, akik a kicsikre terjednek. Sőt...
2012. márc. 13. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Milla Jovovich se aggódik, pedig sokunk szívét megdobogtatja! A nagymellű kovboj lányok a bagót köpködő kovboj fiúknak jönnek be. Ha csinos vagy, mindegy mekkorák a melleid ;)
2012. márc. 13. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 kitty1976 válasza:
Még nő igen, de megduplázódni biztos nem fog. Azért emiatt ne aggódj, mert az én férjem imádja a kis melleimet és egyenesen könyörgött, hogy ne csináltassam meg. A legtöbb srác csak azért mondja, hogy a nagy dudákra gerjed, mert ez a "menő duma" és amíg be nem nő a fejük lágya, addig cikinek tartják bevallani, hogy bizony némelyiknek a kicsit tetszik :):)
2012. márc. 13. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:

Én konkrétan leszarom, hogy egy nőnek mekkorák a mellei.

Ugyan úgy szeretem a kicsit ahogy a normálisat. (normálisat és nem orbitálisat)

Amúgy meg ha zavar akkor gyúrj fenékre! Szerintem több pasi nézi meg a fenekedet mint a melledet ;)

2012. márc. 14. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:

Ne aggódj, nekem 22 éves koromig nőtt :)

Amúgy a nagyon nagy se jó, mert akkor meg lóg. A kicsik legalább szép formásak maradnak

2012. márc. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:

Kicsik a cicik? Jaj de szeretném látni.

Nem is gondolnád, mennyi pasi szereti a pici helyes melleket.

2012. márc. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!