Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nektek van tetoválásotok?...

Nektek van tetoválásotok? Folyt. Köv.

Figyelt kérdés
Ha igen mikor varrattátok fel,szüleidet mivel győzted meg,ha szülő vagy megengednéd a gyerekdnek,megbántad?15/L
2012. márc. 24. 00:07
 1/7 anonim ***** válasza:
19%
nincs,nem is lesz,a gyerekemnek se lesz. Családban van majdnem 60 éves nő akinek van lógó bőrén ráncos tetkó.Ez hála istennek elég elrettentés volt a gyerekeimnek.Ők szép 60 évesek szeretnének lenni.
2012. márc. 24. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
15 évesen ne csináltass tetoválást,mert ugy ki fog nyúlni , várj még vagy 3 évet,jobban jársz,ha rám hallgatsz
2012. márc. 24. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs és nem is akarok, de hogy más mit akar kezdeni a testével az nem az én dolgom. Én nem tartom esztétikusnak (persze van kivétel!), de ha másnak tetszik... Viszont a helyedben én is várnék még inkább néhány évet.
2012. márc. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is majd szeretnék. De csak egy kicsit. Utálom azokat akik összetetoválják a testüket
2012. márc. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Nekem jelenleg 4 van, abból az elsőt 15évesen csináltattam és rohadtul megbántam.

Én lebeszélnélek. Nem okoskodni akarok, hiszen jelenleg annyi tervem lenne, hogy nem lenne elég rajtam a hely :D Most épp lapockától induló, egész felkaros tetoválást csináltatok. De most érzem úgy, hogy biztos vagyok abban, amit szeretnék és hogy nem fogom megbánni.

15évesen is így gondoltam, de már rá 1hétre, ha lehetett volna akkor levakartam volna a derekamról -.-

Szóval várj vele. Én imádom a tetoválásokat, régen is imádtam őket, de csak 1-2éve konkrét az, amiket biztosan szívesen viselnék magamon életem végéig.


24/L

2012. márc. 24. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én 17 évesen csináltattam az 1. tetoválásomat, egy hangjegyet a vállamra. Nem bántam meg nagyon szeretem. Még tervezek többet is de jelenleg még nem vagyok benne 100%-ig biztos, ha nagyon szeretném még 25 éves koromban is csináltathatok.


Még egy cseresznyevirágot tervezek valahová :)

2012. márc. 24. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 éve, a szüleim tudták, mivel kicsi és olyan helyen van, ahol nem látszik, egy cica tappancsot ábrázol, a hátamon van, a vállam alatt, a karomra akartam, de az feltűnő a munkám miatt.:(

22/L

2012. aug. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!