Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítség mit tegyeK? GONOSZ...

Segítség mit tegyeK? GONOSZ DOLGOT CSINÁLTAM :s

Figyelt kérdés

Szóval nem sokára megműtenek, de az elmúlt napokban nem csináltam túl szép dolgokat (játszok valaki érzéseivel és lelkileg majd megfogom bántani nem direkt de álnéven, nem tudom egy csak úgy valahogy kialakult) és félek hogy megbüntet az Isten vagy a sors :S félek .... :$

imádkozzak sokat? vagy ezért ugye nem büntet meg

ez most komoly tényleg :S



2012. márc. 24. 20:25
 1/8 anonim válasza:
77%

Erre senki nem válaszolhat, és nem is lehet ilyen "direkt" kérdést feltenni, hogy Isten megbüntet-e.

Ha komolyan gondolod, keress fel egy lelkészt, és beszélgess vele.

Ha nem megy, vagy félsz egyedül, vagy bármi gond van, szívesen segítek, mert tudom hogy komoly dolgok ezek.

Mikor lesz a műtéted? Nagyon komoly?

2012. márc. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez tényleg nagyon homályos...
2012. márc. 24. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Isten nem büntet meg senkit!!
2012. márc. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Farah: Hát.. öööö... és akkor a pokol micsoda??? Nyugdíjasotthon kiscserkészeknek?

Olvastad az Őszövetséget? Szerintem nézz bele mielőtt ilyeneket mondasz...

2012. márc. 25. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Olvastam. Nem isten büntet, csak ha nem úgy élünk, ahogy ő parancsolta, lásd 10 parancsolat, akkor leveszi rólunk a kezét. És mint természetfeletti lények, nem csak isten van.
2012. márc. 25. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Farrah: Tudom hogy meggyőzni úgysem tudlak de szívesen fogadok veled hogyha bemész egy katolikus templomba és elmondod a papnak hogy nincs pokol és rengeteg természetfeletti lény van stb akkor hatalmasokat fog pislogni :))

Szerintem még fiatalka vagy szóval majd később árnyaltabb lesz a most "sziklaszilárd, csak azért is úgy van" véleményed.

2012. márc. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én azt nem mondtam, hogy nincs pokol. Csak szerintem isten jó, ha megbüntetne, mert rosszat csináltunk, már nem élnének emberek a földön.
2012. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Jól van gyerekek, be lehet fejezni!

Nincs se Isten, se pokol, se karma, se Titok.


A kérdező mindenesetre szép firma. "nem tudom egy csak úgy valahogy kialakult". Ja, kialakult. A te életed, a te döntéseid, a te felelősséged. Ne csináld, ha nem akarod. A műtétre mindenesetre túl sok hatása nem lesz, hacsak nem azért mert agyon aggódod magad miatta, és önbeteljesül a dolog.

2012. márc. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!