Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma nem tudtam bemenni suliba,...

Ma nem tudtam bemenni suliba, mert holnapig kész kell legyek egy beadandóval. Viszont holnap már menni akarok iskolába. Milyen szöveget lőjek el a háziorvosomnak?

Figyelt kérdés
2012. ápr. 2. 09:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lázasan ébredtél... azt úgyse tudja leellenőrizni... vegyél be 2-3 halls cukorkát előtte meg valami megyess vagy máslnás cukrot forgasd egy kicsit majd nyeld le ha tudod az pirossá teszi a torkodat... meg egy kis kamu köhögés aztán ennyi!
2012. ápr. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ja... mert az orvosoknak nincs annyi eszük, hogy észrevegyék az ételszínezéket.

Amit nem tud ellenőrizni:

Hánytál, hasmenésed van, vagy pedig tegnap lázas voltál, fájnak a végtagjaid, stb.. Szerintem ez utóbbi legyen, most úgyis influenza szezon van.

Valószínűleg az orvos is tudja, hogy csak füllentesz, ezért máskor inkább időben kezd el megírni a beadandód.

Esetleg szülői igazolásod már nincs?

2012. ápr. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallod :D ne legyé már annyira okos.... az orvos lóf@szt nem törődik veled... belenéz azt mondja piros a mentol amúgy is irritál kicsit ha ráiszod a forró teát lemossa és a torkod piros lesz.. Kb 10x megcsináltam ezt + mások mindig megvolt az 5 nap pihi... a lázat meg nemtudja ellenőrizni ha volt reggel... a meleg te am is rátesz előtte... Szóval hiába amperkodsz itt.... :D Te sem tudsz mindent keménylegény.. Annyira okos lennél akkor nem ugatnál másoknak. És megtartanád magadnak a véleményed. Amiről meg nemtudsz nem kell leszokni másoknál is működött nem egy orvosnál. Szóval miért itéled el mások módszereit ha még nem próbáltad tipikus cigán* felfogás a részedről. Vagy cigán* politikusi felfogás nekem 8.
2012. ápr. 2. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!